Merkezi olmayan borsa Mettalex, Chainlink fiyat akışlarını entegre ediyor »Coin Otağ

Merkezi olmayan borsa Mettalex, Chainlink fiyat akışlarını platformuna entegre etti.

Chainlink’in entegrasyonu, kripto para birimleri, kripto endeksleri, gerçek dünya endeksleri, fiat para birimleri ve dünyanın en popüler emtiaları dahil olmak üzere çeşitli yeni varlıklar için merkezi olmayan fiyat oracle’larını etkinleştirecek.

Mettalex, Chainlink’in Binance Smart Chain ile son entegrasyonu sayesinde, Chainlink’in Binance Smart Chain DeFi ekosistemindeki fiyat akışlarından da yararlanabilecek.

Mettalex, Chainlink’in go-oracle çözümü olarak seçilmesinin nedenlerinden birinin, flash kredi saldırılarını önlemek için veri toplayıcılardan yüksek kaliteli fiyat verileri sağlama taahhüdü olduğunu belirtti.

Mettalex Kurucusu ve CEO’su Humayun Sheikh, “Chainlink’in güvenli veri akışları, DeFi’nin 2020’deki büyümesinin ana itici güçlerinden biriydi,” dedi.

Son zamanlarda VR içerik ekosistemi Dvision Network ile entegre olduklarından, DeFi fiyat oracle’ları Chainlink için tek genişleme alanı değil.

Dvision Network’ün Chainlink ile ilk entegrasyonu, bu Fiyat Beslemelerini NFT pazarında birincil oracle çözümü olarak kullanma etrafında döner.

NFT oluştururken ortaya çıkan tam gaz ücretlerini hesaplamak için kullanılacak ve kullanıcılara ağı kullanmanın gerçek maliyetleri hakkında doğru, güncel verilere erişim sağlar.

Dvision Network CEO’su Jung Hyun Eom, entegrasyonla ilgili olarak şunları söyledi:

“Güvenilir fiyat beslemelerine erişmek ve rastgele NFT ödüllerinin dağıtımını belirlemek için Chainlink’i kullanarak, Dvision kullanıcıları, oyunlarının oluşturduğu dijital ürünlerin hem kanıtlanabilir adil sistemlere dayanacağını hem de açık piyasada oldukça takas edilebileceğini garanti ediyor. Piyasa değerleri ile kalıcı ve istikrarlı ekonomik modellerle yönetilir. “

Chainlink (LINK) fiyatı şu anda 15.65 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!