MATIC Düşen Bir Piyasada Nasıl Direndi İşte detaylar … • Coin Otağ

Bitcoin’in düşüşüne rağmen, altcoin MATIC güçlü ve kripto pazarında sert dalgalanmalarla karşı karşıya. Piyasa çökmeden önce, MATIC’in fiyatı% 274 artarak 0,76 dolardan 2,87 dolara yükseldi. Bununla birlikte, Bitcoin’in altcoinler ile korelasyonu göz önüne alındığında, MATIC% 64 düştü ve değeri 1 dolara düştü. Bu düşüşe rağmen, token hızla toparlandı ve BTC piyasası düşmeye devam etse bile, MATIC o sırada 1.62 dolardan işlem görüyordu. yazı.

MATIC’in piyasa oynaklığına direnmesinin ana nedeni, Polygon’un güçlü ağıydı. Coingecko’ya göre MATIC, işlem ücretlerini ödemek için kullanılıyor ve 10,30 milyar dolarlık bir piyasa değeri bildirdi. Bu, minimum bakiyeli toplam adres sayısının bu hafta 81.83.000’e ulaşmasıyla mümkün hale geldi. IntoTheBlock’un raporundan elde edilen veriler, MATIC’in bugüne kadar 61.720 yeni sahip eklediğini gösteriyor.

Daha fazla kullanıcı katıldıkça, ağ etkinliği de arttı. Geçtiğimiz ay aktif adres sayısı 81.83.000’e çıktıkça Polygon ekosistemi ile daha fazla insan etkileşime girmeye başladı.

Polygon platformu, kullanıcıların daha fazla Daps geliştirmesine yardımcı olduğundan, araştırmalar, kullanıcılara olan talebin de arttığını göstermiştir. 18 Mayıs’ta 16.820 ile tüm zamanların en yüksek günlük aktif adreslerine ulaştı.

Polygon’da yeni kullanıcılar ve yeni Dap’ler oluşturulduğunda, iş hacmi 47 kat arttı ve fiyat 96 katına çıktı. Bu, yükselen fiyatın ağ büyümesi ile ilişkili olduğunu doğruladı.

Polygon yeni kullanıcılara ulaştığında ve benimsemeye zorladığında, MATIC, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’den ağır bir şekilde etkilenmiş gibi görünmüyor. Bu, dijital varlığın bağımsız bir ralli başlatmasına ve yatırımcılar için bir alternatif sunmasına yol açabilir. Ancak bu büyüme ancak ağın büyümesi ile mümkün olabilir.

Poligon (MATIC) fiyatı şu anda 1,20 dolar seviyesinde.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.