Maker, VeChain, Binance Coin Yorum Analizi: 18 Ağu

Kripto piyasası, özellikle verim çiftçiliği ve DeFi tokenlerinin başarısı birçok yatırımcıya hitap ettiği için büyük ölçüde yükselişte. Ethereum, yazı yazılırken 400 doların üzerinde fiyatlandırıldığında, dünyanın en büyük altcoin’i, orta vadede kendisi ve altcoin piyasasının geri kalanı için daha fazla yükseliş hissine işaret edebilir.

Maker VeChain Binance Coin Fiyat Analizi 17 Ağustos

Kaynak: Coinstats

Aynı zamanda Binance Coin ve VeChain hem kısa hem de uzun vadeli grafiklerde önemli seviyelere yakın işlem görüyordu. Ancak Maker, kendisini başka bir potansiyel yükselişe hazırlayabileceği gerçeğine rağmen, yaklaşık% 25’lik bir artıştan sonra geri çekildi.

İçerik Başlıkları gizle

Maker [MKR] Yorum Tablosu

Maker, VeChain, Binance Coin Fiyat Analizi: 17 Ağu

Kaynak: TradingView’de MKR / USD

Maker [MKR]24 saatlik işlem hacmi 46,3 milyon dolar olurken, piyasa değeri 721,5 milyon dolar oldu.

MKR, 684 $ bölgesi civarında destek seviyeleri buldu. Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri, fiyatın altında 20 SMA’nın (beyaz) ve daha yavaş olan 50 SMA’nın (sarı) altında oluştu ve bu da fiyatın artacağını gösteriyordu.

DeFi’ye olan ilgi artmaya devam ederse, kripto varlığı 800 $ işaretinin yakınında yeni zirvelere ulaşabilir.

VeChain [VET] Yorum Tablosu

Maker, VeChain, Binance Coin Fiyat Analizi: 17 Ağu

Kaynak: TradingView’de VET / USDT

VeChain için Ağustos, Temmuz ayından bu yana inanılmaz yükselişine devam ettiğini görmedi. 0,0208 $ ‘lık güçlü bir direncin varlığı, kaydedilen ilerlemenin bir kısmını durdurdu. 1,15 milyar dolarlık piyasa değeriyle 21. sırada yer alan bu seviye, direnç MEÖ tarafından ivme ile aşılırsa değişebilir.

RSI düşüş yönünden çıktı ve yayın anında 59’u fark etti. VET’in RSI okuması, tarafsız çizgi ihlal edildikten sonra 50’nin üzerinde kalabilirse, bu MEÖ’nün başka bir yükseliş trendine gireceği anlamına gelebilir.

Bollinger bantları, 20 dönemlik hareketli ortalamanın üzerinde VET fiyatı ile grafiklerde nispeten sıkışıktı. Dahası, VET 0,0208 $ direncinin hemen altında işlem görüyordu. Bu seviyenin ötesine geçilememesi, VET’in 0,0193 $ bölgesini yeniden ziyaret ettiğini görebilir.

Binance Coin [BNB] Yorum Tablosu

Maker, VeChain, Binance Coin Fiyat Analizi: 17 Ağu

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Binance Coin, 24 saatlik 251,3 milyon dolarlık işlem hacmine sahipti, bu da 23 dolara dokunduğunu gören hacmin biraz altında. Bu, BNB tüccarlarının ve yatırımcılarının desteğin devam edip etmeyeceğini görmek için beklediklerinin bir işareti olabilir.

BNB, Temmuz ayının ilk haftasından bu yana yükseliş eğiliminde. 23 dolarlık bir direnç seviyesiyle karşı karşıya kaldı. Chaikin Para Akışı, paranın piyasaya aktığını gösterdi. Bu değişmediği sürece, BNB’nin 23 dolarlık direnci aşması için iyi bir şans var.

BNB 23 doların üzerine çıkarsa, daha uzun zaman diliminde önemli olan bir seviye olan 24,2 dolarlık bölgenin yakınında başka bir dirençle karşılaşacaktır.

Direncin kırılmaması, 21.75 dolarlık desteğin düşmesine neden olabilir. BNB, 3.35 milyar dolarlık piyasa değeriyle listelerde 11. sırada yer aldı.