Litecoin, Waves Fiyat Analizi »Coin Otağ

Litecoin yükselirken ve 100 dolarlık direnci aşarken, Waves güçlü satış baskısıyla karşılaştı ve beş gün içinde değerinin yaklaşık% 18’ini kaybettikten sonra piyasadaki ayıları destekledi.

Litecoin [LTC]

Litecoin, Dalgalar, FTX Token Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Kasım ayının sonunda, LTC 90 $ ‘dan 66 $’ a düştü, ardından direnç olarak 90 $ seviyesini yeniden test etmek için tırmandı ve kademeli olarak 71 $ ‘a düştü. Aralık olarak 90 $ ve 66 $’ ı alırsak, orta aralığın olacağını görebiliriz. 78 dolar.

78 dolar ve 80 dolar seviyeleri bir hafta önce kırıldı ve destek seviyesinin üzerinde yaklaşık 72 saatlik konsolidasyonun ardından LTC yükselişe geçti.

LTC’nin arkasındaki uzun vadeli eğilim yükselişteydi ve 80 $ ‘ı destekleyen direnç olasılığı, Yukarı doğru hareket olasılığını vurguladı.

LTC daha sonra psikolojik 100 dolar seviyesinin ötesine geçti. Son zamanlarda fiyat ile momentum arasında düşüş eğilimi gösterdi ve 105-110 dolarlık likidite bölgesine bir kez daha dalabilir.

Dalgalar [WAVES]

Litecoin, Dalgalar, FTX Token Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de WAVES / USDT

WAVES, genellikle yukarı doğru bir kırılma gösteren yükselen bir üçgen desen oluşturdu. Bu durumda, satış hacminin artması nedeniyle azalma olasılığı daha düşüktü. Crypto varlık.

OBV, Satış hacminde kısa vadeli bir artış kaydetti. Fiyat yükselen trend çizgisinin altında kapandı, Direnç olarak yeniden test edildi ve 8,18 dolarlık destek seviyesinin altına düştü.

Bu seviyenin kaybının ardından, WAVES değerinin% 13’ünü kaybetti ve daha fazla kayıp için ayarlanabilir. Bir sonraki destek seviyesi 6.63 dolardı. 7.63 $ seviyesi geçtiğimiz haftalarda önemliydi, ancak piyasanın ayıları burada durmak için çok güçlüydü.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 23.244.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!