Litecoin, VeChain, Ethereum Klasik Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Litecoin, mevcut direncinin üzerine tırmanmak için mücadele etti ve satıcılar fiyatları 133,03 $ desteğine doğru itti. Alıcılar fiyatın kontrolünü sürdürmekte zorlanırken, alıcılar fiyatın kontrolünü sürdürmekte zorlanırken, ETC sınırlı bir kanalda işlem görürken ve ilerlemek için daha geniş piyasa ipuçlarına güvenirken VeChain düşüşe geçti.

Litecoin [LTC]

Kaynak: LTC / USD, TradingView

Litecoin’in ay başından bu yana kazançlarının çoğu, Bitcoin’in düzeltmesinin LTC’yi 124,7 dolarlık desteğe sürüklemesinin ardından olumsuzlandı. Aslında, LTC’nin haftalık% 22’nin üzerindeki düşüşü, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasında en yüksek olanıydı. Yazım sırasında, LTC’nin fiyatı 133,03 ile 150,2 dolar arasında işlem görüyordu ve bir düşüş bekleniyordu. Öte yandan, daha geniş bir piyasa rallisi, fiyatını üst tavanın üzerine çıkarabilir ve 155.5 dolara itebilir.

Göreceli Güç Endeksi, fiyatların düştüğünün bir işareti olarak nötr bölgeden aşağı doğru hareket ediyordu.

Bollinger Bands, bantların sıkılaşması nedeniyle önümüzdeki birkaç seansta fiyatın sınırlı olabileceğini belirtti.

VeChain [VET]

Kaynak: VET / USD, TradingView

VeChain, 0,026 dolarlık direnci kırdıktan sonra seviyeyi bir kez daha test etti. Şimdilik, satıcılar kontrol altında görünüyordu ve fiyat 0,024 dolarlık desteğe geri döndü. Öte yandan, yükseliş senaryosu fiyatların bir sonraki direnç işaretine 0,030 dolara doğru ilerlediğini görebilir.

Müthiş Osilatör iki puan düşmesine rağmen, piyasa ayılarına doğru potansiyel bir ivme kayması gösterdi.

Son olarak, Chaikin Money Flow, sermaye girişlerinin fiyatların mevcut destek seviyelerinin altına düşmesini önleyebileceğini öne sürdü.

Ethereum Classıc [ETC]

Kaynak: ETC / USD, TradingView

Ethereum Classic, son 24 saatte yüzde 1,48 artışla 7,43 dolardan işlem görüyordu. Yeşil bölgeye geçişe rağmen, ETC son birkaç gündür büyük ölçüde olaysız. Fiyatlar 9,66 dolar ile 8,34 dolar arasında işlem gördü, momentum ne boğalarla ne de ayılarla sınırlı değil. Hareketsizlik dönemi, düzeltmeden bu yana piyasa liderleri BTC ve ETH’deki yavaş büyüme ile gerekçelendirilebilir. Daha geniş bir piyasa trendi ETC için ileriye dönük bir yol tanımlayabilir, ancak şimdilik fiyatlar mevcut kanallarında işlem görmeye devam edebilir.

Kırmızı çubuklar sıfır çizgisinin altında kaldığı için MACD düşüşü nötr kaldı.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesine doğru gidişatını sürdürürse fiyatlar düşebilir ve bir sonraki desteği 7.77 $ ‘da test edebilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!