Litecoin uzun vadeli Fiyat Analizi: 06 Aralık

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları, yazarın yegane görüşüdür ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Kripto para piyasası zemin kaybetmedi ve Bitcoin gibi birçok altcoin bir ay öncesinden daha değerli. Litecoin ayrıca dijital gümüşün değerinde önemli bir artış gördü ve şu anda 82.06 dolardan işlem görüyor. Fiyat yükseldi, ancak uzun vadeli piyasada kalıcı bir trend olarak görülemedi.

Demo Hesap Açın ve 100 Bin TL ile Yatırıma Başlayın!

Tüccarlar, şortlara hazırlıklı olun.

Litecoin 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Yukarıdaki tabloya göre Litecoin fiyatı düşen bir kanaldan çıktı ve yükselmeye başladı. Düşen bir kanalda kaydedilen düşüşün ardından fiyat toparlanıyor olsa da, belirgin eğilimin düşüş eğilimi olduğu göz önüne alındığında düşüşe tanık olmak için fiyat en önemli unsurdu. 85 dolarda direnç yaklaşıyor ancak henüz ona ulaşmadı.

Değerlendirme

Göreceli Güç Endeksi, Litecoin piyasasındaki değer düştükçe yoğun satış baskısı gösterdi. Bununla birlikte, yükselen değerle birlikte, kripto para birimi denge bölgesine doğru hareket ediyor, bu da alım satım baskılarının eşitlenmeye başladığı anlamına geliyor. Ancak, açık satış baskısı göz önüne alındığında, bu denge yolculuğunun zor olduğu görüldü.

Benzer şekilde, MACD göstergesi de momentumun düşük olduğunu ve satıcılara yöneldiğini gösterdi.

Durum

Giriş: 82,10 $
Zarar Durdurma: 84,80 $
Kar Al: 76,63 ABD doları
Ödül Riski: 2.02

Sonuç

Litecoin piyasasındaki mevcut gerileme göz önüne alındığında, kripto para birimi tüccarlardan sürekli bir itme ve geri çekilme kaydetti. Ancak düşüş, fiyatın uzun vadede düşüşe tanık olmasına neden olabilir ve tüccarlar 76,63 $ ‘dan kar elde edebilir. Bu eğilim aynı zamanda tersine dönmeye de tanık olabilir, ancak uzun süre devam etmeyebilir.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kaydolun, Yatırım Yapmayı Öğrenin

Litecoin uzun vadeli Fiyat Analizi: 06 Aralık ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.