Litecoin, Uniswap, Zcash Fiyat Analizi »Coin Otağ

Litecoin aşağı yönlü yörüngesine devam etti ve 200-SMA’nın altındaki bir hareket, fiyatın 181 dolarlık desteğe düştüğünü görebilir. UNI aşağı bir kanal içinde hareket etti, ancak 28.6 $ ‘lık destek, alıcılardan bir miktar getiri sağlayabilir. Son olarak, ZEC’in önümüzdeki seanslarda 140,3 dolarlık direncin altında kalması muhtemeldi.

Litecoin [LTC]

Litecoin, 220,4 dolarlık direncin üzerine çıktıktan sonra yönünü tersine çevirirken, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri şamdanların altına indi. LTC 204,9 dolar desteğinin altına düşerken, son üç gündeki kayıplar% 12’nin üzerine çıktı.

OBV’deki düşüş de son birkaç seanstaki satış baskısını doğruladı. İyimserlik, mum çubuklarının 200-SMA’nın (yeşil) üzerine çıkması ve 181 $ ‘a doğru uzatılmış bir satıştan kaçınması gerçeğinden kaynaklanıyordu. 24 saatlik işlem hacminde 5 Milyar $’ ın üzerinde artış da cesaret verici bir işaretti.

Uniswap [UNI]

Satıcılar rekor seviyelere ulaşan bir toparlanmanın durdurulmasının ardından,% 13’ün üzerindeki haftalık kayıplar, Uniswap’in azalan bir kanalda hareket ettiğini gördü. Momentum, düşüş eğiliminde yoğun bir şekilde yan yana geldi ve aynı şey Müthiş Osilatör’ün kırmızı çubuklarında da görülebilir. Boğalar 28.6 dolarlık destek seviyesinde bir miktar karşı direnç sunabilirken, bazı satın alma faaliyetleri için daha gerçekçi bir hedef, 25.1 dolarlık bir sonraki savunma hattı olacaktır.

Stokastik RSI’da yükseliş eğilimi, fiyatın baskı süresi desteği ile başarılı bir şekilde dengelenebileceğini ve kısa vadede uzatılmış satış olasılığının düşük olduğunu gösterdi.

Zcash [ZEC]

Awesome Oscillator’daki düşüş eğilimi gösteren ikiz tepe kurulumu, fiyat 140,3 dolarlık desteğin altına düştüğü için Zcash piyasasında mevcut kayıplara işaret etti. Ancak, ZEC yukarıda belirtilen seviyenin üzerinde bir getiri gördüğü için endeks yeşile döndü. CMF, sermaye girişlerinin son birkaç seansta boğalara yardım eli uzatmış olabileceğini, ancak endeksin postada bir kez daha düştüğünü gösterdi.

Bununla birlikte boğalar, 200-SMA (yeşil) ve 50-SMA (mavi) ile çakıştığı için baskı süresi direncinin üstüne çıkma zorluğuyla karşı karşıya kaldı. 24 saatlik ticaret hacimleri de ihmal edilebilir düzeydeydi ve bir artışa neden olmadı. Kısa vadede ZEC’in uzun vadeli hareketli ortalamasının altına düşmesini bekleyin. Ancak 124,4 dolara doğru düşüş, alıcılar için bazı satın alma fırsatları sunabilir.

Ne hakkında düşünüyorsun coins? Lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. 🙂

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 55.897.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!