Litecoin, Tron, Synthetix Fiyat Analizi: 11 Ağustos

Güncellenme Tarihi 11 Ağustos 2020

Yasal uyarı: Aşağıdaki analizin bulguları bugün gerçekleşmelidir. İncelemeler dünün verilerine dayanıyordu.

Şu anda, dijital varlık pazarını değerlendirmek için garip bir zaman çünkü hala bir netlik eksikliği var. Ağustos ayı başlarında ortaya çıkan yükseliş hissinin ilk işaretleri artık genel olarak tutarsızdır. Artık piyasa coins Bitcoin ve Ethereum ile birlikte artış kaydediyor, bu alts farklı eğilimleri belirliyor. Bu, piyasadaki altcoin trendlerinin çoğunun yazı yazarken tutarsız olmasının sebebiydi.

Litecoin, Tron ve Synthetix örnekleri buna bir örnektir.

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin LTC Yorum

Litecoin Tron Synthetix Fiyat Analizi 10 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde LTC / USD

Litecoin için fiyat hareketi çok fazla iniş ve çıkış gördü. Kripto varlığı, 2 Ağustos’taki düşüşün ardından güçlü bir toparlanma ile devam ederken, ayılar zaman zaman belirli bir miktar baskıyı sürdürmeye devam ediyor. 3,8 milyar dolarlık piyasa değeriyle Litecoin, son 24 saatte 1,74 milyar dolarlık işlem hacmi kaydetti.

Basın zamanında, piyasa göstergeleri Litecoin için olumluydu ve MACD, mavi çizgi kırmızı çizginin üzerinde dururken güçlü bir yükseliş dönemi gösteriyordu. 58,24 dolar değerindeki kripto varlığı ile Bollinger Bantları ileriye dönük daha fazla piyasa oynaklığına işaret etti.

Dahası, Harika Osilatör, piyasanın boğalarına doğru bir ivme değişimini de vurguladı.

TRON TRX İncelemesi

1597124921152 Litecoin Tron Synthetix Fiyat Analizi 10 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde TRX / USD

16. sırada yer alan Tron, yazı yazıldığı sırada 2 Ağustos’tan itibaren toparlanmak üzereydi. Aslında, TRX baskı sırasında 0,0206 $ ‘dan fiyatlandırıldı ve 0,213 $ civarında ani direnç gözlemlendi. Göreli Güç Endeksi veya RSI, muhtemelen geri satış baskısına işaret ediyordu, ancak Başar Osilatör’e göre momentum hala boğalarda idi. Ayrıca, noktalı işaretçiler şamdanların altında görünerek piyasadaki yükseliş eğilimini gösterdiği için Parabolik SAR bu duyguyu destekledi.

Tron’un 1,49 milyar dolarlık piyasa değeri, kripto varlığının 16. konumunu korumasına izin verirken, TRX son 24 saatte yüzde 1,55 yükseldi.

Geçen ay, Tron, Ethereum’un DeFi’si endüstriyi taradıktan sonra verim çiftçiliğine dalmaya çalışıyordu. Ek olarak, TRON’un akıllı sözleşmeleri de 1 milyar sınırına yaklaştı.

Synthetix SNX Yorum

1597124921 435 Litecoin Tron Synthetix Fiyat Analizi 10 Ağustos

Ticaret Görünümünde SNX / USD

Son olarak, Synthetix, fiyatı 4,22 dolardan 4,44 dolara sıçradığında grafiklerde yüzde 2,52 büyüme kaydetti. Jetonun 401 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olduğu gözlendi, ancak son 24 saatteki işlem hacmi sadece 34 milyon dolardı.

Yazım sırasında, Göreceli Güç Endeksi yüksek satın alma baskısı gösterdiği için piyasa göstergeleri kripto varlığı için çelişiyordu, ancak Parabolik SAR, noktalı işaretler şamdanların üzerinde olduğu için düşüş eğilimine işaret etti.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.