Litecoin, Synthetix, Crypto.com Fiyat Analizi: 24 Eylül

Haftanın başına doğru ani bir düşüşün ardından, kripto para piyasası büyük bir dalgalanmaya girdi. Aslında, yukarıda bahsedilen düşüş, altcoinleri Bitcoin’i etkilediğinden daha fazla etkiledi; Küçük sermaye varlıkları ve orta büyüklükteki varlıklar en kötü darbeyi alırken, büyük kripto varlıkları düşüş eğilimi gösterdi.

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin [LTC]

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin [LTC] Günlük grafik Bollinger Bantlarının grafiklerde farklılaştığını gösterdi, bu da piyasadaki volatilitenin arttığını gösteriyor. Gösterge ile birleştiğinde, tek başına oynaklığın düşüş veya yükseliş çağrışımı içermemesine rağmen, düşüş piyasası olduğunu gösterdi.

Bollinger Bantlarının Sinyal çizgisi şamdanların üzerinde bulunuyordu, bu da fiyat eğiliminin düştüğü anlamına geliyordu. Yazım sırasında 43,51 dolardan işlem gören LTC’nin fiyatı dirençler arasındaydı. [$47.69] ve destek [$39.97]. Bu, LTC’nin fiyatının daha önce konsolide ettiği aralıktı.

Litecoin işlemleri, dijital varlığı kullanan bir fantezi oyunu olan LiteBringer’in popülaritesi ışığında son zamanlarda artmaktadır.

Synthetix [SNX]

Kaynak: TradingView’de SNX / USD

Synthetix, Mayıs ayından sonra fiyatta güçlü bir artış görüyordu ve token sadece son zamanlarda biraz tökezledi. Dijital varlığın fiyatı Eylül başında 8,05 dolara yükselirken, baskı anında% 50’den fazla düşüşle 3,88 dolara geriledi. Fiyat desteği 3.41 dolarda kurarken, direnç seviyesi 4.83 dolarda güçlü kaldı.

Fiyat trendini devralan 50 hareketli ortalamayla, SNX fiyatında aşağı doğru bir hareket önerilir. Parabolik SAR, noktalı işaretler fiyat çubuklarının üzerinde hizalandığı için piyasadaki düşüşü de vurguladı.

Crypto.ile [CRO]

Kaynak: TradingView’de CRO / USD

Crypto.ile [CRO] Kripto para piyasasında bu yıl grafiklerde muazzam bir büyüme gören birkaç kriptodan biriydi. Aslında, CRO, büyük bir kripto için büyük bir getiri olan YTD’deki yatırımcılara% 300’ün üzerinde geri dönüyordu. Piyasadaki baskıya rağmen, Ağustos ayından bu yana 0,1800 ila 0,1387 dolar arasında konsolide olmaya devam eden CRO’nun fiyatı fazla etkilenmedi.

Göreceli Güç Endeksi, dijital varlığın aşırı satım bölgesine yakın olduğunu gösterdi. Bu bulgu, kullanıcıların jetonu aktif olarak sattığı anlamına geliyordu, ancak bu eğilim yakında destek yaklaştıkça tersine dönebilir.