Litecoin, Steem, Zcash Fiyat Analizi: 24 Aralık

Litecoin, Steem ve Zcash gibileri arasında LTC, 2 aylık getiri ile hayatta kalan tek dip olarak görünüyordu. Alt sezon yaklaşırken, bu Altcoinler yakında fiyatlarında bazı olumlu değişiklikler görebilir ve aynısı, bu kripto para birimleri için teknikler tarafından vurgulanmıştır.

Litecoin [LTC]

Demo Hesap Açın ve 100 Bin TL ile Yatırıma Başlayın!

Kaynak: TradingView’de LTCUSD

Litecoin zamanının dışında ve bunun temel nedeni destekçileri. LTC hayatta kalırken, İlk 10 muadili hiçbir yerde görülmüyor. Ancak basın zamanında, LTC bir umut işareti olarak 0.618-Fibonacci seviyesinde konsolidasyon gösterdi.

LTC, 0.5 $-Fibonacci seviyesine 86.88 $ ‘a düşme şansına sahip olsa da, yine de yükselişteydi.

Ayrıca, RSI göstergesi nötr bölgenin yakınında kısa bir düşüş kaydetti, Bununla birlikte, RSI’dan farklı olarak, OBV göstergesi o kadar düşmedi, bu da fiyat düşüşünün onu desteklemek için gerçek hacimler olmadan abartılmış olabileceğini düşündürdü.

Bu nedenle, LTC genel olarak yükselişte.

STEEM

Kaynak: TradingView’de STEEMUSD

STEEM, son 4 günde fiyatında ciddi bir düşüş gördü ve değerinin neredeyse% 33 düşmesine neden oldu. Bu bir düşüş gibi görünse de, STEEM 0.1464 $ destek seviyesinde oturuyordu, bu yüzden fiyatın sıçrama şansı var. Dahası, bir öncekinden yaklaşık% 11 oranında başka bir destek daha olduğu için düşüş korkutucu olmayacaktı.

RSI göstergesi aşırı satım bölgesinin derinlerindeydi ve yükselmek için mücadele ediyordu. Aynı şey Stokastik RSI denenirken de görüldü, ancak birçok boğa kesişiminde başarısız oldu.

Genel olarak, STEEM yakında bir sıçrama için hazır görünüyor.

Zcash [ZEC]

Kaynak: TradingView’de ZECUSD

Zcash, Büyük bir fitil gördü ve desteğini altın cep alanında buldu. Buradan sıçrama olasılığı çok yüksek görünüyordu. ZEC 0.65-Fibonacci seviyesine düşse bile önemli olmamalı [$47.80].

OBV göstergesi düşen hacimlerin altını çizdi ve MACD göstergesi sıfırın altında geniş bir düşüş eğilimi kaydetti. Göstergeler küçük bir düşüşün geldiğini gösteriyor, daha önce de belirtildiği gibi 47.80 $ seviyesini bir kez daha test edebiliriz.

Her şeye rağmen, ZEC’in bu düşüşten sonra yükselmesini bekleyebiliriz.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 23,272,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kaydolun, Yatırım Yapmayı Öğrenin

Litecoin, Steem, Zcash Fiyat Analizi: 24 Aralık ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.