Litecoin, Ontology, Zcash Fiyat Analizi: 27 Eylül

Litecoin, grafiklerde direnç seviyesini geçti ve bir sonraki dirençle karşılaşmadan önce bir veya iki gün içinde daha fazla kazanabilir. Ontoloji, kısa vadede piyasalarda yukarı yönlü ivme göstermeye devam edebilir. Zcash tarafında, boğalar güçlendi ve önümüzdeki günlerde fiyatların artması muhtemel.

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin [LTC]

Litecoin, Ontology, Zcash Fiyat Analizi: 27 Eylül

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin, ortalamanın üzerinde işlem hacmine sahip bir hareketle geçmişteki direncini 45.7 dolara yükseltti. Daha sonra, fiyat aynı zamanda talep bölgesini 45 $ olarak yeniden test etti ve satıcılar, camgöbeği okunun gösterdiği gibi fiyatları bölgenin altına çekemedi.

Aroon göstergesi ayrıca LTC’nin kısa vadede yükseldiğini gösterdi. Aroon Yukarı (turuncu) yukarıdan geçti ve Aroon Aşağı (mavi) üzerinde kaldı.

LTC, daha uzun bir zaman dilimi analizine göre, 48.5 $ gibi önemli bir seviye olan 48 $ ve 50 $ ‘da dirençle karşılaşabilir.

Ontoloji [ONT]

Litecoin, Ontology, Zcash Fiyat Analizi: 27 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USD

0,85 $ ‘dan 0,57 $’ a düşen son düşüş, ardından bir kanaldaki artış, ayı bayrağının önemli bir iziydi, ancak bir sorun vardı. Yükseliş izleri de bayrak direği uzunluğunun% 40’ına yakındı, bu da (genel olarak)% 38,2’den fazla anlamına geliyor ve bu da bayraktan maksimum fiyat artışı olarak kabul ediliyor.

Yani, kalmak başarısız olmuş olabilir, ancak karar vermek için henüz çok erkendi. Direnci desteklemek için 0,68 dolara dönüştürdükten sonra, ayı bayrağının önümüzdeki birkaç saat içinde geçersiz kılınması mümkündür.

Ontology Network, Ethereum’daki gaz ücretleri ile karşılaştırmak için düşük ONT gaz ücretlerine (0,05 ONG, 0,006 $ değerinde) sahiptir. Dikkat çizdi. Bu, Ethereum blok zincirindeki NFT’lerin (değiştirilemeyen belirteçler) büyümesinin ağdaki tıkanıklık nedeniyle engellenebileceği gözlemine yanıt olarak geldi.

Zcash [ZEC]

Litecoin, Ontology, Zcash Fiyat Analizi: 27 Eylül

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Eylül ayı başındaki düşüşten bu yana OBV, varlıktaki satın alma hacminin beyaz ve mor ile vurgulanan satış hacminden çok daha ağır bastığını gösterdi. Bu, kurtarma planının ZEC için muhtemel olduğunu gösterdi.

Chaikin Money Flow da OBV’nin bulgularını destekledi ve çoğunlukla Eylül başındaki düşüşten bu yana alıcıların gücünü gösterdi.

50 dolara düşüş, 56.6 dolarlık direnç seviyesi ile 56 dolara yükseldi. CMF +0.3 seviyesindeydi ve piyasada kısa vadede ZEC direncinin üstesinden gelebilecek güçlü alım baskısı gösterdi.