Litecoin, Monero, Synthetix Fiyat Analizi: 21 Ağustos

Dünyanın önde gelen kripto para birimi Bitcoin, 12.000 $ ‘lık bir kırılmayı sürdürmedeki son başarısızlığına rağmen grafikler üzerindeki konumunu sağlamlaştırmaya ve güçlendirmeye devam etti. Basında, Bitcoin 11.840 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik işlem hacmi 8.3 milyar dolardı.

Litecoin Monero Synthetix Fiyat Analizi 21 Ağustos

Kaynak: CoinStats

Bununla birlikte, BTC’nin hareketinin piyasanın geri kalanı üzerinde tek tip bir etkisi olmadı, çünkü çok az alts Bitcoin’in liderliğini takip ederken diğerleri farklı bir yörünge izledi.

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin [LTC]

Litecoin Monero Synthetix Fiyat Analizi 21 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Bitcoin’in altının gümüşü olan Litecoin, Bitcoin’in 12.000 $ ‘ın üzerindeki son baskısının ardındaki grafiklerde yükselen kriptolardan biriydi. Bununla birlikte, Bitcoin gibi, Litecoin de kısa sürede piyasayı ele geçiren düzeltmelerle düştü. Yazma sırasında Temmuz 2019 seviyesinde işlem gören LTC, kripto para birimi yürüyüşünü neredeyse% 20 oranında takip eden yerel bir zirveye ulaştığı için% 7’nin üzerinde düştü.

Ancak Litecoin’in teknik göstergeleri piyasanın durumu hakkında tam tersi göstergeler verdi. Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının oldukça altında ve hala yükseliş halindeyken, Chaikin Para Akışı, piyasadaki artan sermaye çıkışlarının bir işareti olarak grafiklere keskin bir şekilde düştü.

Eylül ayı sonunda piyasaya sürülmesi beklenen MimbleWimble gizlilik protokolü test ağının yakın vadede Litecoin’in fiyatı konusunda iyimser olmak için sebepleri var. Aslında, bu iyimserliğin altısı, Litecoin’de günlük onaylanmış işlemlerin bu yıl neredeyse iki katına çıkmasıyla vurgulandı.

Para birimi [XMR]

1598003008 625 Litecoin Monero Synthetix Fiyat Analizi 21 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

CoinMarketCap listelerinde 16. sırada yer alan kripto para birimi Monero, piyasadaki lider gizlilik alanlarından biri olmaya devam ediyor. coins. Piyasadaki çoğu alts gibi, XMR da genellikle Bitcoin’in fiyat servetiyle ilişkilendirilmiştir. Ancak son zamanlarda, Bitcoin listelerde olduğu gibi Monero olmadı. Aslında, Litecoin’in aksine, düzeltme piyasayı ele geçirdiğinde, XMR geçen hafta% 16’nın üzerinde artışla grafiklerde yükseldi.

Yukarıda bahsedilen artışın büyük bir kısmının son 48 saatte meydana geldiğine dikkat edilmelidir.

Aynı şey kripto göstergelerinde de vurgulandı, Bollinger Bantları yazı yazılırken genişlerken Müthiş Osilatör yükselen bir yükseliş ivmesi resmetti.

XMR, Temmuz 2019 seviyelerinde alım satım yaparak yatırımcıları etkilerken, Monero, FritzFrog adlı yeni bir kripto-hırsızlık yazılımı bilgisayarlara bulaşmaya başladıktan sonra haberlerde yer aldı.

Synthetix [SNX]

1598003008 272 Litecoin Monero Synthetix Fiyat Analizi 21 Ağustos

Kaynak: TradingView’de SNX / USD

Sentetik varlık ihraç protokolü Synthetix, son birkaç aydır popülaritesi artan yerel jeton SNX ile son zamanlarda DeFi alanında tüm öfke yarattı. Synthetix, geçtiğimiz birkaç gün içinde keskin bir düşüş kaydetmesine rağmen, yazı yazarken 770 milyon doların üzerinde bir TVL’ye sahipti.

Fiyat grafiklerinde, Litecoin’e benzer şekilde, SNX de bir düzeltme dalgasıyla süpürülürken, SNX birkaç gün öncesine kadar grafiklerde% 36’nın üzerine yükseldi ve kısa süre sonra% 12’nin üzerine düştü.

Düzeltme dalgasının etkileri, göstergeleri dikkate alındığında görünür hale gelirken, MACD çizgisi düşüş eğilimine yaklaşırken, Göreceli Güç Endeksi grafiklerde aşırı alım bölgesinden yavaşça uzaklaşıyordu.