Litecoin, IOTA, VeChain Fiyat Analizi: 23 Ekim

Geçtiğimiz beş gün içinde, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, yukarıda belirtilen süre zarfında% 15’in üzerinde bir artışla kripto pazarı için çok iyi oldu. Aslında, en son BTC pompası, madalyonun listelerde 1.500 doların üzerine çıkmasına neden oldu ve BTC, kısa da olsa 13.000 dolarlık psikolojik direnci bile aştı.

Kaynak: CoinStats

Grafiklerde kısa süre içinde düzeltmeler yapılmasına rağmen, altcoin piyasası yazım sırasında hala yükseliş davranışı belirtileri gösteriyordu. Litecoin, IOTA ve VeChain’in fiyat tabloları incelendiğinde bu açıkça görüldü.

Litecoin [LTC] Yorum Analizi

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Bitcoin’in altınına gümüş olarak adlandırılan Litecoin, uzun zamandır dünyanın en büyük kripto para birimi ile güçlü bir ilişki paylaştı. Bu korelasyonun gücü, LTC’nin Bitcoin’in çizelgeleri pompalamak için liderliğini almasından birkaç gün sonra ortaya çıktı. Aslında, Litecoin son 7 günde% 15’in üzerinde bir artış gösterdi ve altcoin baskı sırasında 54,71 $ ‘dan işlem gördü. Litecoin, Ağustos ortasındaki yerel zirvesinden hala biraz uzak olsa da, grafiklerde yükseliş eğilimi şekilleniyor gibi görünüyordu.

Bu yükseliş trendi Litecoin’in teknik göstergeleri dikkate alınarak ortaya çıktı. Parabolik SAR’ın noktalı tokenları fiyat mumlarının altında görünürken, bu yükseliş piyasasının bir işareti MACD hattı Sinyal hattının çok üstünde.

Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash’in artık PayPal’ı destekleyeceği haberi, Bitcoin’in son pompasının ve buna göre Litecoin’in ateşlendiği iddia edilebilir.

IOTA Yorum Analizi

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

Bir zamanlar kripto para birimi piyasasının ilk 10’unda popüler bir dayanak noktası olan IOTA, geçen yıl kripto para biriminde 28. sırada yer aldı. Litecoin gibi, IOTA da PayPal duyurusunun ve Bitcoin’in artışının gerisinde kaldı ve IOTA hafta boyunca% 7’nin üzerinde kazanç elde etti. Ancak, söz konusu artışa rağmen, kripto para birimi, son 2 haftadır norm olan bir kanal olan sıkı bir fiyat kanalı içinde işlem görüyordu.

IOTA’nın teknik göstergeleri, beklendiği gibi, son yükselişe dikkat çekti. Müthiş Osilatör minimum pozitif ivme gösterirken, Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerinin nihayet piyasadaki sermaye çıkışlarından daha yüksek olduğunu göstermek için keskin bir şekilde arttı.

IOTA, IOTA Vakfı’nın Coordicide’ın planlandığı gibi yayınlanacağını onayladıktan sonra son zamanlarda haberlerde yer aldı.

VeChain [VET] Yorum Analizi

Kaynak: TradingView’de VET / USD

CoinMarketCap’te 27. sırada yer alan kripto para birimi VeChain, 2020’de iyi bir 2020 geçirdi ve VET, yazı yazarken% 127’nin üzerinde YTD geri dönüşünü kaydetti. Çoğu alts gibi, VET de keskin bir düşüşün kriptoyu Haziran 2020 seviyelerine çekmesinden önce Ağustos ortasında zirve yaptı. Bununla birlikte, Bitcoin’in PayPal pompasını takiben, VeChain de dahil olmak üzere daha önce düşüş trendi olan bu değişikliklerin çoğu, kendi başlarına sürekli kazançları not etme fırsatı buldu.

Burada, Bollinger Bantları fiyat istikrarı lehine fiyat mumlarının etrafında daralırken, VeChain’in kısa yükseliş trendine devam edip etmeyeceğini tahmin etmek için henüz çok erken olduğu belirtilmelidir, Göreceli Güç Endeksi bir yükselişin ardından dengeleniyor.

VeChain, VeChain’in Çin’deki Sam’s Club ile DLT tabanlı bir izlenebilirlik çözümü başlatmak için ortaklık kurduğunu ortaya koyan Financial Executive Report’u yayınladıktan kısa bir süre sonra haberlerde yer aldı.