Litecoin, IOTA, Synthetix Fiyat Analizi »Coin Otağ

Düşüş piyasası duyarlılığı, son 24 saatte desteğin güçlü bir şekilde altına düştüğü için Litecoin ve IOTA tarafından yansıtıldı. Synthetix, geçtiğimiz haftalarda çok fazla satın alma hacmi görmedi ve daha derin bir düzeltme görebildi.

Litecoin [LTC]

Litecoin, IOTA, Synthetix Fiyat Analizi: Aralık 09

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

LTC, 80 $ ‘lık desteğin son 24 saatte sabit bir şekilde azaldığını gördü ve Bulls küçük bir karşı saldırı yapmadan önce ayılar fiyatı 72,15 $’ a düşürdü.

73.8 $ civarındaki bölge, son haftalarda likidite cebi oldu ve LTC bu bölgeden sıçrayabilir.

RSI aşırı satım bölgesine daldı ve 29 değerini gösterdi ve LTC ile birlikte daha da düşebilir. Bu, LTC için bir geri dönüşün yakın veya gerekli olduğu anlamına gelmez, ancak bir geri dönme olasılığı vardır.

Momentum güçlü bir şekilde boğaların lehine kalır.

IOTA

Litecoin, IOTA, Synthetix Fiyat Analizi: Aralık 09

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

IOTA, Dikdörtgen formasyonun altında kapandı ve düşük seviyeyi direnç olarak yeniden test etti ve son birkaç işlem seansında 0,288 $ destek seviyesinde istikrarlı bir şekilde düştü.

Dikdörtgenin genişliği, her iki yönde de bir kırılma için beklenen hedeftir ve bu ölçüm, IOTA’nın maruz kaldığı nihai kayıplara çok iyi uymaktadır.

Stokastik RSI aşırı satıldı ve destek seviyesinde IOTA ile bir sıçrama beklenebilir. 0.3 $ bölgesi, Kısa pozisyon için iyi bir giriş olabilir.

Synthetix [SNX]

Litecoin, IOTA, Synthetix Fiyat Analizi: Aralık 09

Kaynak: TradingView’de SNX / USDT

SNX için son birkaç gündür 50 SMA (sarı) ve 5 dolarlık yatay destek seviyeleri birbirine çok yakın. Bu birleşme, Psikolojik seviye olarak 5 doların yanı sıra, bu seviyenin altına düşmenin boğalar için kısa vadeli acıya neden olabileceği anlamına geliyor.

Bitcoin’in son hareketinden etkilenen SNX de 5 dolarlık desteğin altına düştü ve baskı anında 4,62 dolardan işlem gördü ve yaklaşık% 10 düşüş kaydetti.

Geçtiğimiz haftalarda, fiyat 5 $ ‘ı desteklemeye devam etti, ancak OBV satın alma hacmi eksikliği gösterdi. Bu, Son düşüşün SNX için daha derin bir düzeltmeye tanık olabileceğinin altını çizdi.

5 doların altındaki önceki düşüş, SNX düşüşünü 3.4 dolara düşürdü.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.630,82 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!