Litecoin, IOTA, Synthetix Coin İncelemeleri: 30 Ekim

Bugün piyasadaki genel satışlarda kalmayı başaran çoğu altcoin, alım ve satım bölgelerinde bazı kayıplar kaydetti ve Bitcoin, makaleyi hazırlarken 13.300 $ seviyesinin hemen üzerinde kalmaya çalışıyor.

Litecoin, dijital varlığı kısa vadeli hareketli ortalamalarından ikisinin altına iten satış baskısına tanık oluyordu. Olumsuz duygulardan sonra, IOTA da düşüş eğilimini sürdürdü.

Synthetix ise dünden bu yana neredeyse% 2 artarak bir miktar alım baskısı kaydetti ve bir haftalık düşüş kanalından sonra yükselebilir.

Litecoin [LTC]

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Yazım sırasında Litecoin, desteğinin altına düştüğü için 54.56 dolardan işlem görüyordu ve direnç seviyesini 55.022 dolara çevirdi. Aslında, LTC dünden bu yana% 3’ten fazla düştü ve fiyatlar düştü.

Dijital varlık, teknik göstergelerinden önemli ölçüde düşük kaldı: 20 dönemlik Basit Hareketli Ortalama (mavi), satış duyarlılığının bir işareti olan 50 SMA’nın (sarı) altındaydı.

Fiyatın 20 SMA’nın altındaki dağılımı, ayıların kısa vadeli trend çizgisine uymadığını da gösterdi. Düşüş hareketli ortalamalardan görülebilmekle birlikte, ani fiyat düşüşü OBV göstergesinden alınan nötr bir görünümle çakıştı.

Bununla birlikte, LTC için fiyat hareketindeki bir değişiklik, önümüzdeki ticaret seanslarında Bitcoin’in fiyat hareketini takip edecek.

IOTA

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

IOTA’nın fiyatında son 48 saatte bir düşüşün ardından, IOTA dünden bu yana% 4’e yakın bir düşüşle trend çizgisinin altına düştüğü için başka bir satış baskısıyla karşı karşıya görünüyordu.

Volatilite seviyesindeki artışla IOTA, 0,258 dolarlık destek seviyesine doğru düşüş eğilimi gösterdi. Bollinger bantlarının farklılaşması, volatilite seviyesinde bir artışı doğruladı ve fiyatlar alt bant boyunca hareket ettikçe fiyat hareketi ayılar ile aynı kaldı.

Ayrıca, MACD çizgisinin sinyal çizgisinin altına kaymasıyla gösterilen düşüş eğilimi, önümüzdeki birkaç işlem seansında devam edebilecek bir düşüş eğilimini doğruladı.

Synthetix [SNX]

Kaynak: TradingView’de SNX / USD

Synthetix tüccarları son birkaç haftadır düşüş trendi yaşıyor olsalar da, dijital varlık azalan kanalından çıkarak% 2’lik ayarlamalarla bazı kazançlar kaydetti. Sıfır çizgisinin üzerindeki Chaikin Para Akışı Göstergesi yükselişe işaret ediyordu.

Çıkışlardan daha fazla sermaye girişi ile SNX pazarına giren yeni nakit, satın alma baskısını artırdı. Parabolik SAR şimdilik nötr kalmıştır. Ancak fiyat, basın zamanında görülen küçük bir fiyat düzeltmesiyle birlikte güneye doğru hareket etti.

SNX boğaları fiyat seviyelerini 3.463 $ destek seviyesinin üzerinde tutmaya devam ederse, dijital varlık geçen hafta görülen azalan kanalın ardından olumlu bir yükselişe tanık olabilir.