Litecoin Fiyat Analizi »Coin Otağ

Kripto piyasası, bir konsolidasyon döneminden sonra kademeli düşüşler gördü. Bu özellikle Altcoin piyasasında görüldü ve Litecoin’in fiyat hareketleri için durum buydu. Madeni paranın fiyatı kısa vadede konsolide oluyor ve piyasada başka bir satış beklenebilir.

Dijital varlığın cari hesap değeri 106 dolardı ve piyasa değeri 6,9 milyar dolardı.

Litecoin bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Yukarıdaki bir saatlik Litecoin’in grafiği, 102,57 dolarlık destek ile 103,46 dolarlık direnç arasındaki konsolidasyonu vurguladı. LTC’nin değeri desteği aşarken, eğilimi doğrulamak için yeterli hacim yoktu. Piyasadaki tüccarların baskısına ve çekişine rağmen, LTC’nin düşüşü yakın görünüyor ve bu da varlığa düşme fırsatı veriyor.

Muhakeme

Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesinin destek hattından geri döndü. LTC tarafsız bölgeye itildi, ancak aşırı satıma yakın kaldı. Fiyat henüz sabitlenmemiş olsa da, kripto para birimi istikrar kazanmadan önce başka bir satışa tanık olabilir.

Müthiş Osilatör, piyasada güçlü bir satış baskısı gösterdi. AO, sıfır çizgisinin altındaki konumunu korumuştur ve daire oluşumu nedeniyle, iki yeşil çubuktan sonra kırmızı bir çubuğun gelmesi piyasadaki düşüşü teyit etmektedir.

Durum

Giriş: 103.90 $
Stop-Loss: 105,40 $
Kar Al: 98,58 $
Ödül Riski: 3.55

Sonuç

Pazardaki kısa vadeli ivme düşüyordu ve pazar düşüyordu. Alıcılar fiyatı sabitlemeye çalışsa da, Satış şansı gözle görülür şekilde daha yüksek. Bu, Yatırımcılara LTC’yi kısaltma ve 98,58 $ ‘dan kar elde etme fırsatı sağlayabilir.

Litecoin (LTC) fiyatı şu anda 109,74 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!