Litecoin Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Kripto para piyasası bir kez daha Bitcoin’in hareketinin ayarına yükseliyor. Dünyanın en büyük kripto para birimi kısa da olsa 25 bin dolara tırmandığında, piyasanın geri kalanı da yükseldi. Zirvede olmasa da, Litecoin’in yazım sırasındaki fiyatı Temmuz ayında işlem seviyelerini karşıladı. O sırada LTC, 8.58 milyar dolarlık piyasa değeriyle 129.23 dolardan işlem görüyordu.

LTC fiyatındaki yukarıda belirtilen ani artış bir düzeltmeye neden olabilir ve bu, tüccarlar için kısa vadeli ve bir miktar kar ayırma fırsatı olabilir.

Litecoin bir günlük grafik

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin’in günlük fiyat grafiği, Dijital varlığın yükselen değerine dikkat çekti. Dijital varlığın değeri, kendi minimum düşüşleriyle neredeyse iki aydır değer kazanıyor. Litecoin’in fiyatındaki yükselişin ardından, yakında bir düzeltme görecek, tüccarlara madeni parayı kısaltma fırsatı verecek bir gelişme.

Muhakeme

Kripto para birimi aşırı alım bölgesine girerken ve önceki zirvelerine bakarken, Litecoin piyasasında yaklaşan bir düşüş olabileceğinden, basın zamanında bir düzeltme yakın görünüyordu. Bir sonraki güçlü destek seviyesi 84,37 dolarda görünürken, madeni para mutlaka bu seviyeye düşmeyebilir. Bunun yerine, minimum destek nedeniyle bu noktada 100 dolara yakın kalabilir.

Dahası, Müthiş Osilatör, piyasada da güçlü bir satın alma ivmesi kaydetti. Bununla birlikte, bu yükseliş piyasasının bir işaretiydi ve momentum ne kadar düşükse, tersine dönme şansı o kadar açık.

Pozisyonlar

Giriş: 128.50 $
Stop-Loss: 132.0 $
Kar Al: 107,74 ABD doları
Ödül Riski: 5.93

Sonuç

Litecoin’in piyasası son zamanlarda yükseliş eğiliminde, ancak piyasada keskin satış baskısı görülebilir. Alım baskısı için bir zirveyi vurgulayan göstergelerle, bu bir tersine dönme işareti olabilir ve tüccarlar uzun vadede 107 dolardan kâr edebilir.

Litecoin (LTC) fiyatı şu anda 132.77 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!