Litecoin Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Litecoin’in fiyatı, orta ve uzun vadede yükseliş eğiliminin sona erdiğini gösteren grafiklerde daha düşük zirveler oluşturuyordu. Ancak, bu düşük yüksek kurulumda, fiyat yükselme eğilimi gösterdi. Kritik bir seviyenin üzerinde bir sıçrama / kapanma, kripto para birimi için ufukta% 10 ila% 20’lik bir artışı gösterecektir.

Litecoin 4 saatlik grafik

Litecoin, basın zamanında 130 dolardan işlem görürken, yerel zirve 186 dolara ulaştı ve boğa kama modelinde sıkışıp kaldı. Fiyat, takozun üst trend çizgisinde zaten reddedilmişti ve 0,5-Fibonacci seviyesine denk gelen 125,84 dolarlık kritik desteğe doğru ilerliyordu.

Bu seviyeden bir sıçrama ve ardından kanalın üst trend çizgisinin üzerinde bir kapanış bir yükseliş trendini gösterecektir. Ancak, bunun yapılmaması ve 0.5-Fibonacci seviyesinin altında bir kapanış satışın devam ettiğini gösterir.

RSI göstergesi daha düşük zirveleri vurguladı ve satın alma momentumunda bir düşüşün sinyalini verdi. MACD göstergesi LTC için kısa vadeli bir yükseliş görünümü öngörürken, OBV göstergesi aynı şeyi destekliyordu ve ikincisi hacimde istikrarlı bir artışa dikkat çekti.

Bu seviyedeki satış henüz yapılmadı, bu nedenle yakın vadede LTC için daha fazla düşüş beklenebilir. Bununla birlikte, orta vadede Litecoin, düşen kama modeli nedeniyle yükselmeye devam etti.

Litecoin 1 günlük grafik

1 günlük grafik, düşen takozun üst trend çizgisindeki reddinin neden olduğu düşüşün 125.84 $ ‘da 0.5-Fibonacci seviyesini geçebileceğini gösterdi. Bir sonraki acil destek 118,63 $ ‘dan cep altını üzerindeydi.

Dolayısıyla bu seviyeye kadar bir düşüş [ie., 11.34% ] Litecoin’in işlem gördüğü baskı anında beklenebilir. Muhafazakâr olmak gerekirse, 0,618-Fibonacci seviyesinin 111 dolardan ve hatta 107 dolardan kapanması kripto para birimi için felaket anlamına gelebilir.

Sonuç

Litecoin’in yakın vadede beklentileri, kritik bir direnç seviyesindeki reddedilme nedeniyle düştü. Bununla birlikte, madeni para hem 1 günlük hem de 4 saatlik zaman dilimlerinde vaat edildi. Üst trend çizgisinin üzerinde bir kapanış, LTC’yi minimum bir artıştan sonra 140 $ ‘a ve alıcılar oyunlarını hızlandırırsa 157 $’ a itebilir.

Litecoin’in (LTC) fiyatı şu anda 129.00 dolar civarında.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!