Litecoin Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Düşen pazarın etkisi Litecoin’de güçlü bir şekilde hissedildi. LTC piyasası katılaşmış olsa da, düşen fiyat yatay ivmeyi kırdı. Dijital varlık, birden fazla destek seviyesinden 163, 145 $ ‘a düştü ve şu anda 133 $ destek seviyesindeydi.

Yazım sırasında LTC 135.98 dolardan işlem görüyordu.

Litecoin bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de LTCUSD

Dijital varlığın yukarıdaki grafiği, fiyatın azalan bir kanala düştüğünü gösterdi. Ani düşüş, fiyatın 163 doların altında destek bulmasına izin vermedi ve fiyat 130 dolar seviyesine düştü. Şu anda en düşük yerel alan.

Bu fiyat noktası, varlığın değeri için bir getiri noktası yarattı ve tüccarlar buradan alıp uzun vadede alabilirler.

Muhakeme

Göreceli güç endeksinin de gösterdiği gibi, piyasadaki satış baskısı LTC’yi aşırı satım bölgesine itti. Gösterge, LTC’nin uzun süredir aşırı satıldığını gösteriyordu ve şimdi tersine dönme zamanı gelebilir. Varlık aşırı satılmış olsa da, alıcılar piyasaya girdiklerinde sabit bir değere ulaşmaya çalışırlar.

Piyasadaki güçlü bir altcoin olan LTC, şu anda satıcı tarafında önemli bir ivmeye tanık olmasına rağmen, yüksek ivme görüyor. Bu düşüş göstergesiydi, ancak tüccarlar için dipten alım yapmak için doğru zaman da geldi.

Önemli seviyeler

Giriş: 135 $
Kaybı Durdur: 129 $
Kar Al: 148 $
Ödül Riski: 2.15

Sonuç

Litecoin piyasasının fiyatında bir düşüş var ve düşüş piyasaya girmiş olsa da, tüccarlar dijital varlığı satın alma fırsatından yararlandıkça tersine dönebilir. Kısa vadeli piyasa, 135 $ ‘dan girip 148 $’ dan kar alabilen tüccarların güçlü baskısına tanık olabilir.

Feragatname: Yukarıda Analizin bulguları, yazarın yegane görüşüdür ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Litecoin (LTC) fiyatı şu anda 138,71 dolar civarında.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!