Litecoin Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Litecoin [LTC] Bitcoin’in yükselen fiyatı nedeniyle görünmez olan fiyat seviyelerini geç ziyaret ediyor. Yükselen pazara rağmen, aşağı yönlü baskı LTC pazarını kısa vadede istikrarsız bir konuma getirdi.

LTC 174.09 $ ‘dan işlem görürken, saatlik mum minimum hacimli uzun bir fitil gibi görünüyordu.

Litecoin bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de LTCUSD

Litecoin piyasası, yükselen bir kanalda yükselen fiyatla birlikte aktif bir kripto piyasasına dikkat çekiyordu. Bu yükselen fiyat, 176 dolardan 149 dolara kadar olan güçlü bir satıştan sonra geldi ve ardından fiyat geri döndü. Fiyat, dijital varlık için tüm görünür direnç seviyelerini geçti ve 170 doların üzerinde işlem görüyor.

Bununla birlikte, token’ın bu düzensiz hareketi, kısa vadede dijital varlık için net bir resim göstermedi.

Muhakeme

Piyasadaki kararsızlık, Göreli Güç Endeksi’nin son zamanlarda aşırı alım ve aşırı satım bölgesi arasında sıçradığı görüldü. RSI değeri bir kez daha aşırı alım bölgesine doğru ilerliyor, ancak satış baskısı onu denge bölgesine yakın tuttu.

Müthiş Osilatör, göstergenin değeri sıfır çizgisinin üzerine çıktıkça kısa vadede satın alma baskısının yükseldiğini gösterir. Kısa vadeli momentumun uzun vadeli momentumdan daha hızlı arttığını gösterse de.

50 hareketli ortalama, yükseliş piyasasına işaret ediyor, ancak tüccarlar dijital varlığı satmak için hareket ediyor. Bu, LTC’yi kısa vadeli satış yapmaya zorlayabilir, ancak kesin bir kısa vadeli hareket olduğuna dair net bir gösterge yoktu.

Sonuç

Çoğu kripto para birimi bilinmeyen bölgede kaldığı için Litecoin’in fiyatının kısa vadeli ivmesi istikrarsız kaldı. Bitcoin yeni fiyat seviyelerine geçerken, ani bir satış baskısı altcoin piyasasını çok önemli ölçüde etkileyebilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Yukarıda Analizin bulguları, yazarın yegane görüşüdür ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Litecoin’in (LTC) fiyatı şu anda 171,25 dolar civarında.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!