Litecoin Fiyat Analizi | 21 Mayıs Sikke Otağ

Litecoin’in [LTC] yılın başından bu yana fiyatı neredeyse% 70 arttı. Bununla birlikte, fiyattaki son dalgalanmaya rağmen, dijital varlık grafiklerde sabit bir zemine ulaşmayı başardı ve LTC işlemi yazılırken 205,20 dolardı. Son 7 günde, sözde ‘dijital gümüş’ kripto neredeyse% 33 düştü.

Muazzam düşüşünden henüz tam olarak kurtulamamış olsa da, yazı yazarken nihai kazanımlarını korumaya çalışıyordu.

Litecoin [LTC] saatlik grafik

Litecoin’in saatlik grafiği, LTC fiyatının son zamanlarda paralel bir kanal içinde hareket ettiğini vurguladı. Bu kanal, sırasıyla 196 $ ve 226 $ ‘lık kısıtlayıcı bir acil durum desteği ve direnç aralığı olarak hareket etti. LTC pazarı için kısa vadeli yapı, fiyat bu aralıkta kaldığı için yatay hareket ediyor gibi görünüyor.

Sonuçlar ne olabilir?

Piyasadaki satış baskısı sayesinde kripto para biriminin değeri birkaç gün önce grafiklere düşmüştü. Bununla birlikte, piyasayı terk eden oynaklık ile fiyat, baskı anında konsolide oluyordu. Bu düşük fiyat hareketi, Bollinger Bantları tarafından sıkıştırıldıkça vurgulanmaktadır ve bu, Fiyatın herhangi bir vahşi hareket yaşamadığının bir işareti gibi görünmektedir. Aksine, ivme pozitif olmasına rağmen son derece düşük kaldı. Düşük volatilite ile düşük momentum, LTC’nin konsolidasyon aşamasını daha da ileriye taşıyacaktır. Bu arada, Göreli Güç Endeksi 43’lük bir okuma ile satış baskısının hala oldukça yüksek olduğunu gösterdi. Ancak gösterge dengeye yakındı ve alıcılardan gelen küçük bir itme ile LTC istikrarlı bir pazara ulaşabilirdi.

Litecoin piyasası, yazı yazılırken piyasanın konsolidasyona doğru hareket ettiğini görüyordu. LTC’nin fiyatı zaten 196.55 $ ‘da destek ve 226.75 $’ da direnç oluşturdu. Piyasadan kaçan volatilite ve azalan ivmeyle, LTC, piyasa eğiliminde ani bir değişiklik görülmedikçe bu aralıkta hareket etmeye devam edebilir.

Litecoin’in (LTC) fiyatı şu anda 205,53 dolar civarında.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.