Litecoin, Dash, Ontology Fiyat Analizi: 9 Eylül

Litecoin, direncin altına inmeden önce kısa bir yükseliş yaşadı. Litecoin ve Ontology’nin konsolidasyon aşamasında göründükleri gibi önümüzdeki günlerde büyük bir farkla yukarı veya aşağı hareket etmemesi mümkündür. Dash, bir sonraki direnç seviyesini hedef olarak belirledi ve bu arada Bitcoin fazla hareket etmezse ona ulaşabilir.

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin [LTC]

Litecoin, Dash, Ontology Fiyat Analizi: 08 Eylül

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin, hareketli ortalamayı kısa bir süre geçtikten sonra 20 SMA’nın (beyaz) altına düştü. LTC, 48 dolarda dirençle karşılaştı ve baskı anında 47,3 dolardan işlem görüyordu.

Parabolik SAR bir alım sinyali gösterdi, ancak son birkaç gün içinde noktalar neredeyse aynı 46-48 dolarlık bölgede alımdan satış sinyallerine değişti ve bu da piyasadaki ivme eksikliğini gösteriyor.

Varlık için bir sonraki destek seviyesi 40 dolarlık bölgede yatıyor.

Litecoin, 3.09 milyar dolarlık piyasa değeri ile CoinMarketCap’te onuncu sırada yer aldı. Geçtiğimiz iki gün içinde, LTC’nin 24 saatlik işlem hacmi, geçen haftanın 24 saatlik işlem hacmi ortalamasının önemli ölçüde altında, 2,2 milyon dolar ve 2 milyon dolar oldu. Bu, LTC için kısa vadeli bir konsolidasyona işaret edebilir.

Yayınlanan en son geliştirme güncellemesi Mimblewinble’ın yolunda olduğunu gösterdi.

Dash [DASH]

Litecoin, Dash, Ontology Fiyat Analizi: 08 Eylül

Kaynak: TradingView’de DASH / UDST

Yükseliş eğilimi gösterdikten sonra DASH, 76 dolara yükselmeden önce desteği 65 dolardan test etmek için düştü. Bu, önceki iki zirveden daha yüksek bir yükseklik belirledi.

RSI, yazı yazarken 52 okuma gösterdi. RSI nötr 50 işaretinden sıçrarsa, bu DASH’ın kısa vadede yükselebileceğinin bir başka işareti olur.

DASH, 84 doların üzerinde bir işlem seansını kapatabilirse, DASH için yükseliş durumunu çok daha güçlü hale getirecektir. Basın o sırada 73.6 dolardan işlem görüyordu.

Ontoloji [ONT]

Litecoin, Dash, Ontology Fiyat Analizi: 08 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USDT

Fiyat, 0,6 dolarlık desteğin üzerinde konsolide görünüyor. Bollinger bantları daraldı ve varlığın son birkaç işlem seansında düşük volatilite gösterdiğini gösterdi.

Harika Osilatör, histograma tekrar tekrar yeşil çubuklar basıldığından, zayıflayan bir satış baskısı da gösterdi.