Litecoin, Dash, BAT Fiyat Analizi: 16 Eylül

Bitcoin Dominance dünün düşük seviyesi olan 59.9’dan 61.15’e yükselirken, Bitcoin kazançlar gördü ve baskı anında 10.850 $ olarak değerlendi. Bitcoin’in son birkaç gündeki yükselişine, kırmızı renkte görünen birçok büyük altcoin eşlik etti. Bu, hızlı kar elde etmek amacıyla yükselen bir BTC satın almak için altcoin varlıkları satan tüccarlar tarafından açıklanabilir. Litecoin ve Dash sağlam bir direnişle karşılaştı ve satış baskısıyla karşı karşıya kaldı. Basic Attention Token kısa vadede düşüş eğilimi gösterdi.

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin [LTC]

Litecoin, Dash, BAT Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin, 47 $ ‘a düşmeden önce kısa bir süre için 50 $ bölgesinde direnç gösterdi. Bu düşüş hızlı bir şekilde satın alındı ​​ve yazım anında fiyat 48.18 $ idi.

Litecoin, son birkaç gün içinde 50 dolar seviyesini geçmedi. LTC, 50 doların üzerinde bir işlem seansını kapatarak madeni parayı kurtarmanın ilk adımıdır.

MACD düşüş eğilimi gösterdi. Varlık için bir sonraki destek seviyesi 45 dolarlık bölgede yatıyor.

Litecoin, LTC’nin yaratıcısı Charlie Lee ve Alman video oyunu geliştiricisi CipSoft’un CEO’su Stephan Vogler, Litecoin blok zincirinde çalışan bir RPG olan Litebringer’ı duyurduğunda kısa süre önce haberlerde yer aldı.

Dash [DASH]

Litecoin, Dash, BAT Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de DASH / USDT

DASH, direncin altına düştüğünden beri 77 dolar seviyesini destekleyecek şekilde çeviremedi ve daha düşük zirveler kaydetti. Piyasa, arka arkaya hızlı bir şekilde defalarca test ettiği bir direnç seviyesini tersine çeviremedi. Bu, satış baskısının gücünü gösterdi.

RSI 39 seviyesinde. Bu, DASH üzerinde devam eden düşüş baskısını gösterdi ve herhangi bir sıçrama, önümüzdeki birkaç ticaret seansında satış yapmak için bir fırsat olarak görülmelidir.

Basic Attention Token [BAT]

Litecoin, Dash, BAT Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

BAT, 0.24 dolarlık bir destek seviyesini test etti ve bu hafta ikinci kez savundu. Bollinger bantlarının ağzı, volatilite arttıkça son birkaç gün içinde genişledi.

BAT, yakın vadede düşüşe işaret ederek alt banda kaymıştır. BAT’ın 20 dönem hareketli ortalamaya (kırmızı) sıçraması ve desteği test etmek için bir kez daha düşmesi muhtemeldir.