Litecoin, Cosmos, Zcash Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin, ATH’sini aştıktan sonra düştü ve bu artış birçok altcoinin grafiklere düşmesine neden oldu. Litecoin, kısa ve orta vadeli bir yükseliş görünümüne sahipti, ancak günlük zaman diliminde aşağı doğru bir geri dönüş modeli oluşturduğu görüldü. Cosmos bir kez daha 5 dolarlık desteğe doğru ilerliyor gibi görünüyordu ve Zcash de son satış baskısı karşısında bir destek seviyesi arıyordu.

Litecoin [LTC]

Litecoin, Cosmos, Zcash Fiyat Analizi: 02 Aralık

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Günlük zaman diliminde Litecoin etkileyici kazançlar kaydetti. RSI yükseliş ivmesi gösterdi ve açık bir yükseliş eğilimi oyundaydı.

Yine de yükselen bir kama oluştu. Bunun ortaya çıkması veya geçersiz kılınması çok daha fazla gün alabilir, ancak bu, LTC için uzun vadeli bir perspektiften düşüşün tersine döndüğünü işaret edebilecek bir modeldir.

90 dolar seviyesi en yakın direnç seviyesiydi ve bunun ötesinde, Kama’nın üst trend çizgisi 100 dolarlık direnç seviyesi ile çakışıyor.

ATOM [ATOM]

Litecoin, Cosmos, Zcash Fiyat Analizi: 02 Aralık

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

ATOM’u 4,21 $ ‘dan 6,48 $’ a yükseltmek için Fibonacci Retracement aracını kullanarak, bazı önemli düzeltme seviyeleri vurgulanmıştır.

ATOM, en son işlem seansında% 50 seviyesinin 5,35 $ altında açıldı ve geçmeye çalıştı. Ancak MACD düşüş ivmesi gösterdi.

Sıfır çizgisinin altındaki düşüş eğilimi güçlü bir satış sinyali gösterdi ve ATOM önümüzdeki günlerde 5 dolara düşebilir.

Zcash [ZEC]

Litecoin, Cosmos, Zcash Fiyat Analizi: 02 Aralık

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

ZEC simetrik bir üçgen oluşturdu ve ZEC için yaklaşan destek, Pattern’in azalan trend çizgisinden 71 $ ve direnç 78 $ civarındaydı.

İşlem hacmi düşmüştü, ancak boğaların 71 $ ‘a yakın fitilden sonra ZEC’i cesurca zorladığı bir seans için. Ancak satış baskısı, sonraki seanslarda fiyatı düşmeye zorladı.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesindeydi ve ZEC 78 $ ‘a yükselebilir. Yine de, son birkaç saat fiyatın 50 SMA’nın (sarı) altına yaklaştığını gördü, bu nedenle ZEC için 71 $’ a hareket daha muhtemel olabilir.

Bir devam paterni olan üçgen, önümüzdeki hafta ZEC için 71 $ ‘dan yukarı doğru bir kırılma sinyali verdi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.101,92 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!