Litecoin, Cosmos, Dogecoin Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin’in fiyatı, birkaç gün önce yeni bir ATH yayınladıktan sonra küçük bir düzeltme kaydetti. O zamandan beri, Pazarın en popüler Altcoinlerinden bazıları, Grafiklerde kısa bir fiyat konsolidasyon dönemine katlanmak zorunda kaldı. Aralık ayının başından bu yana Litecoin, Cosmos ve Dogecoin gibi kripto para birimleri Anında direnç seviyeleri ve destek noktaları arasında sıkışıp kaldı.

Litecoin [LTC]

Kaynak: LTC / USD, TradingView

Litecoin, 5.8 milyar dolarlık piyasa değeriyle 87 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte, Cryptocurrency fiyatı yüzde 2,5’in üzerine düştü ve 7,3 milyar dolarlık bir işlem hacmi kaydetti. 1 Aralık’tan bu yana, Litecoin’in fiyatı 85 dolarlık acil durum desteği ile 90 dolarlık direnç seviyesi arasında kaldı. Bununla birlikte, madeni para değerlemede düşerse, 80 dolarlık desteğe de güvenebilir.

LTC için Bollinger Bantları, düşük volatilite seviyelerine işaret ederek daralmaya devam ediyordu. MACD göstergesi, düşüş eğiliminden sonra pek umut verici görünmüyordu.

Litecoin, son gelişmeler açısından oldukça durgun kalsa da, Binance geçtiğimiz günlerde platformunda LTCUSD Quarterly 1225 & 0326 Coin marjı ile sözleşmelerin başlatıldığını duyurdu.

ATOM [ATOM]

Kaynak: ATOM / USD, TradingView

Cosmos, CoinMarketCap listesinde 5,4 dolar işlem fiyatı ve 1,1 milyar dolarlık piyasa değeri ile 24. sırada yer aldı. LTC’ye benzer şekilde, Cosmos’un fiyatı son iki gün içinde önemli ölçüde hareket etmedi. Cosmos için 5,6 dolar ve 6,1 dolarlık iki güçlü direnç noktası vardı. Madeni para küçük bir düşüş yaşayacaksa, 5,2 dolarlık destek işe yarayabilir.

EMA şeritleri, Press time işlem fiyatının altına düştükten sonra Cryptocurrency için destek sunuyordu. Tarafsız bölgede zaman geçirdikten sonra, RSI göstergesi aşırı alım bölgesine doğru ilerliyordu.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE / USD, TradingView

Kripto piyasasının en sevdiği meme-coin için Dogecoin’in fiyat hareketi pek de farklı değildi. 0,0033 dolardan işlem görüyordu ve piyasa değeri 448 milyon dolardı. Dogecoin 0,0037 $ ‘da güçlü bir dirençle karşılaşacak ve 0,0031 $ ve 0,0028 $’ da iki destek noktası vardı.

MACD göstergesi, Signal hattı MACD çizgisini geçerken düşüş eğilimi gösterdi. Bununla birlikte, RSI göstergesi tarafsız bölgede kalmaya devam etti, ancak yakında aşırı alım bölgesine yönelebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.978.79 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!