Litecoin, Cosmos, Decred Fiyat Analizi »Coin Otağ

Litecoin, Grafiklerde yükseliş eğilimi gösterdi ve Fibonacci geri çekilme seviyesinden güçlü bir şekilde sıçradı. Cosmos ayrıca direnç seviyesini geçen önemli ticaret hacmi ile hareket etti ve yükseliyor gibi görünüyordu. Son olarak, Decred birkaç gün önce çift dip yaptı ve 24 dolarlık tedarik bölgesini test etmek için yükseldi.

Litecoin [LTC]

Litecoin, Cosmos, Decred Fiyat Analizi: 30 Kasım

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin, Fiyat ile momentum göstergesi (RSI) arasında yükseliş eğilimi gösterdi ve son iki ayda LTC’nin 45 $ ‘dan 94 $’ a hareketi için% 50 geri çekilme seviyesinde destekten güçlü bir şekilde geri döndü.

RSI, 59 değerini kaydetti ve LTC, likidite cebine doğru 76 $ civarında bir düşüş görürse, nötr çizgiyi yeniden test etmek için hafifçe düşebilir.

% 61,8,% 50 ve% 38,2 geri çekilme seviyeleri, destek olarak dikkate değer bir performans gösterdi ve LTC’nin önceki yükseliş trendini sürdürmesi ve direnci 80 $ ‘a çevirmesi muhtemel.

ATOM [ATOM]

Litecoin, Cosmos, Decred Fiyat Analizi: 30 Kasım

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

ATOM’un 6.45 $ ‘dan 5 $’ a düşmesi, bazı temel destek ve direnç seviyelerini vurgulamak için Fibonacci Retracement aracı kullanılarak analiz edildi.

Müthiş Osilatör birkaç gün önce düşüş eğilimi gösteren ikili bir tepe gösterdi; Bu, 5,31 dolardan destek bulmak için fiyatın% 3,5 düştüğünü gördü.

O zamandan beri ATOM, Retracement seviyelerini istikrarlı bir şekilde aşarken, ortalamanın üzerinde bir işlem seansında direnci 5,45 $ ‘a yükselterek Fiyat artışının meşruiyetini sağladı.

ATOM, 5.69 $ ‘lık% 50 geri çekilme seviyesine geçmeden önce aynı şeyi yeniden test edebilir.

Decred [DCR]

Litecoin, Cosmos, Decred Fiyat Analizi: 30 Kasım

Kaynak: TradingView’de DCR / USDT

Decred, çift dipli bir model yarattı ve tahmini 23,4 dolarlık hedefle boyun çizgisinin üzerine çıktı. Başka bir yükselişten önce DCR’yi 22 dolarlık bölgeyi test edebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.255,82 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!