Litecoin, BAT, Zcash Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Bitcoin’in son 24 saatte kazanımlarının bir kısmını geri kazanmasının ardından, BAT ve Zcash gibi altcoinler de aynı şeyi izleyerek kendi kuzeye doğru hareketlerini askıya alarak fiyat tablolarında bir konsolidasyon aşamasına girdi. Son olarak, Litecoin’in grafiklerde de biraz daha düşük hareket edeceği tahmin ediliyordu.

Litecoin [LTC]

Kaynak: LTC / USD, TradingView

Litecoin, Bitcoin’in kendi volatilitesiyle desteklenen hareketi ile yılın başında grafiklerde istikrarlı bir şekilde yükseldi. Aslında, LTC kısa bir süre için XRP’nin piyasa değerini bile düşürdü ve fiyatı grafiklerde 175 dolara yakın işlem gördükten sonra dördüncü en büyük kripto para birimi oldu.

Ancak anlaşılmaz düzeltme Bitcoin’i vurduğunda Litecoin yolunda durdu ve piyasa değeri bir kez daha XRP’nin altına düştü. Bu yazının yazıldığı sırada LTC, son 24 saat içinde% 4,3 düşüşle 155 doların biraz üzerinde işlem görüyordu. Göstergeler, satış baskısının önümüzdeki birkaç işlem seansı için devam edebileceğini gösterdi.

Bollinger Bantları, bantlar birbirinden uzaklaştıkça fiyatlardaki oynaklığın arttığını öne sürdü. Bu aynı zamanda pazarda hakim olan satış baskısını da vurguladı.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: BAT / USD, TradingView

Basic Attention Token Destek seviyesinden 0,208 $ ‘a yükseldi ve satın alma baskısının fiyatları yukarı itmesiyle 0.239 $ direnç seviyesine yöneldi. Yakın gelecekte, kripto paranın fiyatı mevcut direncine meydan okuyabilir ve ardından mevcut kanalı arasında pekişebilir.

Chaikin Money Flow, sermaye girişlerinin piyasadaki sermaye çıkışlarından daha fazla olduğunu savundu.

Müthiş Osilatör, piyasanın bir kez daha boğalara doğru eğildiğini vurgularken, piyasadaki ayılar, fiyatın mevcut destek ve direnç seviyesi arasında düşeceği anlamına gelecektir.

Zcash [ZEC]

Kaynak: ZEC / USD, TradingView

Zcash, kripto para biriminin düşüş eğiliminde olduğunun bir işareti olan Kasım ayının sonundan bu yana grafiklerde yükseliyor. Yazım sırasında, ZEC 62.84 $ ile 56.27 $ arasında konsolide oluyordu, çünkü ne alıcılar ne de satıcılar fiyatlar üzerinde mutlak kontrole sahipti. Göstergeler büyük ölçüde tarafsız olduğundan, bu durum önümüzdeki birkaç işlem seansında da devam edebilir, bu da her iki yönde de hareketin oldukça mümkün olduğu anlamına gelir.

Göreceli Güç Endeksi tarafsız bölgede kaldı ve ileriye dönük kesin bir yol sağlamadı.

Bakiye İşlem Hacmi, Bittrex’in listeden çıkarma duyurusundan bu yana 1 Ocak’ta düşüşün ardından toparlanmadı. Zcash listeden çıkarılacak kripto para birimleri arasında açıkça belirtilmese de, yatırımcılar gizlilik özelliklerinin diğer borsalar tarafından hedeflenebileceğinden korkabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 33.736.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!