Litecoin, Augur, VeChain Fiyat Analizi

Hem Litecoin hem de Vechain, fiyat tablolarında güçlü bir yukarı yönlü ivme kaydetti. Litecoin, 124 $ ‘dan önce yerel yüksek seviyesini aştı ve boğalar 145 $’ ı hedefledi. VET, yükselen üçgen modelinin dezavantajını kırdı, ancak iyi işlem hacmi ile desteklenen toparlandı ve 0.0178 $ direnç seviyesini bir kez daha test edebilir. Son olarak, Augur son birkaç gün içinde bir aralıkta işlem gördü ve kafa derisi tedavilerine bir miktar ilgi gösterdi.

Litecoin [LTC]

Litecoin, Augur, VeChain Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin bir kez daha 122 $ seviyesini geçti ve 145 $ ‘dan% 27 Fibonacci uzatma seviyesine doğru ilerliyordu. Yakındaki 142 $ direnç seviyesi ile LTC, önümüzdeki günlerde test ederse güçlü bir direnç seviyesi olduğunu kanıtlayabilir.

RSI 70 civarındaydı ve aşırı satın alınan bölgeye taşınmanın eşiğindeydi. Ancak, bu tek başına fiyat için anında bir geri çekilme anlamına gelmiyordu. Ancak, LTC’nin arkasında güçlü bir yükseliş ivmesi olduğunu gösterdi.

Geçen haftaki% 38,2 geri çekilme seviyesi testi ve yerel zirveyi aşan bir yükseliş, güçlü bir yükseliş gelişimiydi ve Fibonacci uzantısı da boğalar için bazı hedef seviyeleri gösterdi.

Augur [REP]

Litecoin, Augur, VeChain Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de REP / USDT

REP, 13,8 dolara kadar düştükten sonra bir miktar toparlandı ve bu 1 saatlik grafikte bir aralığı gösteriyor. Bu aralığın üst ve alt limitleri 17,42 dolar ve 15,44 dolar olurken, yatay destek ve direnç seviyeleri 15,79 dolar ve 17,11 dolardan kapatıldı.

Bu aralığın orta noktası, kısa vadede REP’nin arkasındaki momentumu ölçmek için kullanılabilir. Yazım sırasında, fiyat orta noktanın hemen altında bir yükseliş gördükten ve orta noktanın dezavantajına keskin bir reddedildi.

Fiyat, 15,7 dolarlık desteği test etti ve bir kez daha yükselmeye başladı ve orta noktayı geçerek daha yüksek aralıklara doğru bir hareket yaptı.

Ancak, menzilden henüz bir kopma belirtisi yoktu. OBV açıkça sabitti ve alıcılar ve satıcılar arasında bir denge olduğunu gösteriyordu.

VeChain [VET]

Litecoin, Augur, VeChain Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de VET / USDT

MACD ve Signal hatları birbirinden biraz uzak olsa da Stokastik RSI aşırı alım bölgesine doğru genişledi ve 4 saatlik grafikte düşüş eğilimi oluşturdu.

Bu, MEÖ’nün çizelgelerde küçük bir düşüş görebildiğini gösterdi. 0,0159 dolarlık destek seviyesi 50 SMA’nın (sarı) hemen üzerindeydi ve bu izdiham, yukarı doğru bir hareketten önce test edilebilir.

0,0126 $ ‘a düştükten sonra, toparlanma güçlü oldu ve ortalamanın üzerinde işlem hacmi ile MEÖ’nün arkasındaki yükseliş gücüne işaret etti.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 27.025.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!