LINK, ADA ve NPXS Gibi Altcoinler İçin Ralli Sona Erdi mi? »Coin Otağ

Çoğu altcoin, Bitcoin’in geri dönüş yaptığı piyasa döngüsünün şu anki noktasında yükselirken, fiyat rallisini sona erdirmiş olabilecek birkaç altcoin vardır. LINK, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para biriminde yer alıyor.

LINK’in oracle’ları, XRP’nin Grayscale fonundan çıkarılmasının bıraktığı boşluğu doldurmuş olabilir. Ancak, bunun spot borsalarda fiyatı yükseltecek kadar uzun sürecek bir etkisi yok gibi görünüyor. Varlık şu anda ATH’den 32 dolardan işlem görüyor. Fiyatın ATH değerine yükseleceği beklentisi varken, borsalardaki düşen ticaret hacmi tam tersini işaret ediyor.

Grayscale fonuna eklendikten sonra, LINK’in fiyatı istikrarlı bir şekilde arttı, ancak artan kurumsal talep, varlığın fiyatını artırmak için yeterli olmayabilir. % 93 HODLers, varlık mevcut döngüde bir düşüş yaşamadan önce kârlıdır.

LINK, ADA ve NPXS için Altcoin rallisi bitmiş olabilir

LINK’in kurumsal talebi, fiyat üzerinde sadece kısmi bir etkiye sahipti ve trendin tersine dönmesi, HODLers’ın mevcut fiyat seviyesindeki karlılığı ve ETH liderliğindeki altcoin rallisinden kaynaklanıyor. Tarihsel olarak, Bitcoin’in rallisi LINK’in fiyatı üzerinde olumsuz bir etkiye sahipti ve bu, bu hafta sonu bir kez daha 60000 doların üzerindeki Bitcoin tüccarları olarak görülmeye devam ediyor.

Bir başka üst düzey altcoin olan Cardano, HODLers’a 2020’de% 440’ın üzerinde bir ROI sundu. Bu altcoin, zincir içi analiz ve tüccar duyarlılığına dayalı olarak uzun vadede HODL için bir yatırım olarak kabul edildi. Mevcut döngüde,% 65 HODLers 1,23 $ fiyat seviyesinde karlı.

Ek olarak, rallinin bu noktasında, ADA’nın borsalardaki işlem hacminde önemli bir düşüş var. Likiditedeki bu düşüş, önümüzdeki hafta fiyatların düşmesine neden olabilir. Hacim, geçen hafta 30 Milyar $ ‘ın üzerinde büyük işlemlere rağmen, istikrarlı bir şekilde düşüyor.

LINK, ADA ve NPXS için Altcoin rallisi bitmiş olabilir

ADA ve LINK’in aksine, NPXS durumunda, fiyat bir ay önceki ile aynı seviyeye geri döndü. 24 saatlik işlem hacmi 24 saat içinde% 100’e yakın bir düşüş gösterdi ve bu NPXS fiyat döngüsünde benzersiz bir pozisyon. Dahası, zincir üzerindeki duyarlılık azaldı ve bu konsolide edilmiş olanlar gibi altcoin satın almak için ideal bir zaman olabilir. Spot borsalarda en iyi piyasalarda güven sürekli olarak yüksektir ve düşen ticaret hacmi konsolidasyonun bir işaretidir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!