İşte YFI ve XRP Fiyatlarını Etkileyen Metrik! »Coin Otağ

FIL gibi altcoinler, HODLer’lara ve perakende tüccarlara 10 kat iade sunar. Aslında, kısmen artan konsantrasyon ve büyük HODLer’ların artan likiditesi nedeniyle birçok alts geri dönüş yapıyor. Uzun süredir, Bitcoin’in 60.000 $ ‘ın altındaki fiyat hareketleri de piyasadaki düşük ralliye katkıda bulundu.

Basında ATH’sinden% 4’ten daha az uzakta olan kripto ile Bitcoin’in fiyat hareketi yakında hafta sonu trendini takip edebilir ve altcoinlerin iyileşmesine izin verebilir. Analistler, Bitcoin’in artık satın alma bölgesinde olmadığını iddia etse de, şu anda CoinMarketCap’in zincir içi analizine dayalı olarak büyük HODLers tarafından çift haneli getiri sunan birkaç altcoin biriktiriliyor.

Dahası, BTC’nin fiyat hareketi, YFI, XRP, DOT ve ADA gibi en iyi altcoinlerde yükseliş eğilimi tetikledi. Örneğin, satın alma alanındaki alternatif kuyusu ile YFI’nin fiyatı ATH’sinin% 33 altındaydı. Şimdi, YFI’nin sıralaması CoinMarketCap listesinde 76. sıraya düşmüş olabilir, ancak yakında token fiyatında bir artış olacağı tahmin ediliyor. Büyük HODLer’ların konsantrasyonu fiyatı yükseltir ve tarihsel olarak yükseldi.

Şu anda, YFI’da büyük HODLer konsantrasyonu% 89’dur. Benzer şekilde, HODLers’ın% 75’inden fazlası YFI’yi 12 aydan daha kısa bir süredir elinde tutuyor. Bu kompozisyona rağmen, tüccarlar arasındaki duyarlılık nötr iken, HODLers’ın% 68’i basın zamanı fiyat seviyesinde karlıydı. Büyük HODLers, artan işlem hacmine katkıda bulunarak fiyat artışına katkıda bulunur. Büyük işlemlerde önemli bir düşüşe rağmen, geçtiğimiz 24 saatte% 7.75’in üzerinde, geçtiğimiz hafta YFI ağında 793 milyon doların üzerinde işlem gördü. Aslında, alt’ın fiyatı son 30 günde% 8 arttı.

YFI’nin yanı sıra, ticaret hacmi büyümesindeki farklılıklar ile YFI’ye benzer anlatılara sahip DOT, ADA ve XRP gibi başka altcoinler de var. YFI’da kilitlenen değer, tüccarların hissiyatına benzer ve gelecekteki fiyat artışları beklentisinin de benzer olduğu görüldü. İşlem hacmindeki bir değişikliğin, fiyat rallisi üzerinde doğrudan bir etkisi olması muhtemeldir, çünkü bu alts kısaltması, şu anda düşük satın alıp yüksek satıştan daha karlı olabilir.

İşte YFI, XRP, DOT ve ADA'nın fiyatını etkileyen metrik.

Aksine, düşük alım ve yüksek satış stratejisi, YFI, XRP, DOT ve ADA’nın fiyat trendinden en iyi şekilde yararlanmanın ideal yolu olmayabilir. En yüksek piyasa değerinin tarihsel performansının analizine dayanarak, coins Bitcoin gibi ve Ethereum, BNB, ETH ve ADA gibi altcoinler fiyatları üzerinde olumsuz bir etkiye sahipti.

İşte YFI, XRP, DOT ve ADA'nın fiyatını etkileyen metrik.

XRP, özellikle geçen hafta büyük ölçüde aralıklı olduğu için bir göz atmaya değer. Aslında, fiyat eğilimi değişmemiş olsa da, XRP büyük ölçüde 0,60 doların altında kaldı. ADA ve DOT fiyatları dikkate alındığında da benzer bir durum görülebilir. Fiyat üzerindeki etkisi olumlu ve bu fiyat hareketi XRP’de devam ederse artmaya devam etmesi muhtemel.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!