İşte Bu Hafta İzlemeniz Gereken 5 Kripto Para Birimi! • Madeni Para Otag’ı

Bitcoin’in 35.000 $ ile 37.500 $ arasında olduğu bir hafta sonundan sonra yeni haftaya başladık. Peki, yatırımcılar bu hafta Bitcoin ve önde gelen bazı altcoinlerden ne beklemeli? Bir analist, bu hafta için dikkat edilmesi gereken beş kripto para birimi paylaştı ve kilit seviyeleri vurguladı.

İşte izlenmesi gereken 5 kripto para birimi

Bitcoin (BTC)

FXLeaders analisti Arslan Ali, Bitcoin’in ana direncinin 40.000 dolar seviyesine yakın olduğunu söylüyor. BTC yazı yazarken 40.000 doları aşmış olsa da, BTC/USD çifti 37.500 dolar seviyesine dönerse yeni bir düşüşle karşılaşabileceğini söylüyor. Ancak, BTC/USD çevresindeki satın alma eğiliminin zayıflayan ABD doları tarafından desteklenebileceğini söylüyor.

BitcoinBTC

Ethereum (ETH)

2.500 doların kırılmasıyla fiyatın muhtemelen 3.000 dolar direnç seviyesini test edeceğini söyleyen analist, bunun ETH/USD için 3.200 dolar, 3.400 dolar ve 3.600 dolar direnç seviyelerine karşı ciddi bir baskı olabileceğini paylaşıyor. Kısa vadede, 2.400 doların altında bir günlük kapanış olmadığı sürece, Ethereum fiyatının 2.600 doların üzerine çıkacağını söylüyor.

ethereum et

Litecoin (LTC)

Analist, LTC/USD paritesinin 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düştüğü için gerçek yükseliş rallisini 180 dolara koruyamadığını söyledi. Ayrıca 165 $, 160 $ ​​ve 145 $ seviyelerinin şu anda kısa vadede en güçlü teknik takviye seviyeleri olduğunu belirtiyor. Litecoin’in mevcut seviyelerinden toparlanması ne kadar uzun sürerse, düşüşü görme şansının o kadar yüksek olduğunu belirtiyor.

litecoin ltc

Ripple (XRP)

Yazma sırasında 0,89 dolardan işlem gören XRP için analist, kripto para birimi etrafında bir satış önyargısı olduğunu öne sürüyor ve bunu ABD Menkul Kıymetleri ile yaptı ve Exchange Kurulu (SEC). Ripple ortadaki yasal sürece bağlar. CoinOtag.com tarafından bildirildiği üzere Ripplerecently, SEC’in adil raporlama sağlamadığını savundu.

dalgalanma xrp

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin DOGE

Analist, Dogecoin için yeni bir rakibe dikkat çekti: Richquack. Bu BSC tabanlı token, Dogecoin’e benzerliği nedeniyle popülerlik kazandı. Tokenin likiditesi, likiditeyi hızla artıran otomatik likidite özelliğine dayanmaktadır. Analist, bu rekabetin DOGE/USD fiyatını baskı altında tutabileceğine dikkat çekiyor.