IOTA, Cosmos, Zcash Fiyat Analizi

Bitcoin’in Aralık ayındaki fiyat artışı sayesinde, piyasadaki birçok altcoin fiyatlarının grafiklerde yükseldiğini gördü. Bununla birlikte, son birkaç gün IOTA ve Zcash gibi altcoinler için yükseliş ivmesi gördü ve fiyatları grafiklerde konsolide olmaya başladı.

IOTA

Kaynak: IOTA / USD, TradingView

IOTA’nın fiyatı geçen hafta oldukça iyi bir performans gösterdi ve kripto para birimi işlem fiyatında yüzde 10’un üzerinde artış gösterdi. Bununla birlikte, madeni para 0,31 dolarlık ani direnç ile 0,28 dolarlık destek arasındaki dar bir kanalda sınırlı olduğu için duyarlılık 29 Aralık’tan sonra değişmiş gibi görünüyordu. IOTA, 810 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,291 dolardan işlem görüyordu.

MACD göstergesinin düşüş eğilimi gösterdiği ve güçlü bir düşüş hissine işaret ettiği görüldü. Stokastik gösterge, baskı sırasında aşırı satım bölgesinde uzlaştı.

Yakın tarihli bir blog gönderisine göre, IOTA Vakfı kısa süre önce EIT Climate KIC ile “sürdürülebilir ve yenileyici ekonomik kalkınma” üzerinde çalışmak üzere bir Mutabakat Zaptı imzaladı.

ATOM

Kaynak: ATOM / USD, TradingView

Cosmos, baskı sırasında herhangi bir kayda değer yana doğru harekete dayanmak zorunda değildi. Madeni paranın fiyatı 5,74 dolara yükseldi ve 5,8 dolarlık direncine yaklaştı. Madeni para grafiklerde fiyatının önemli ölçüde düştüğünü görmek isterse, 5.2 dolar ve 4.6 dolarlık güçlü destek seviyeleri de vardı.

EMA Şeritleri madeni para için destek sunmaya devam etti ve Cosmos için bir yükseliş trendinin başlamasına yardımcı olabilir. Stokastik gösterge, yazı yazılırken aşırı alım bölgesinde konumlandığı için yükseldi.

Zcash [ZEC]

Kaynak: ZEC / USD, TradingView

48 saat boyunca, Zcash fiyatı çoğunlukla 61 dolarlık destek ile 66 dolarlık direnç arasında işlem gördü. Basım anında madalyonun işlem fiyatı 62,8 dolardı ve piyasa değeri 683 milyon dolardı. Ancak CoinMarketCap’e göre Zcash, geçtiğimiz haftaki fiyat hareketini de dikkate alarak fiyatını yüzde 12’nin üzerinde artırdı.

Zcash için Bollinger Bantları, grafiklerde biraz daraldı ve yan fiyat hareketinin devam ettiğine işaret edebilir. RSI göstergesi aşırı satım bölgesine daha da düştü ve daha fazla fiyat düşüşü olasılığını gösterdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!