Herhangi bir ‘potansiyel artış’ için Ethereum Gerektirir: • Coin Otağ

Ethereum, mevcut piyasa genelindeki düzeltme aşamasının ortasında 10.000 dolara yeni bir çıkış yapacak mı? Son kayıpları geri alabilir mi?

Durum buysa, ETH’nin nasıl toparlandığına tanık olmak ilginç olacak.

Küçük bir gerçeklik kontrolü olsa da – kripto topluluğundaki çoğu analist, bir fiyat düzeltmesi sırasında her zaman ‘dibi satın alma’ fikrini dile getirdi, ancak devam eden toparlanmada durum böyle olmadı. Sosyal medya hacmi şu anda son derece düşük; İnsanların şu anda kriptoya yatırım yapmakla ilgilenip ilgilenmediği sorusunu gündeme getiriyor.

Kaynak: LunarCrush

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum, Nisan ayında ATH’sine ulaşmasından bu yana çalkantılı bir yolculuk geçirdi. Sadece baskınlık oranını düşünün. CoinMarketCap’e göre bir zamanlar %19 civarında olan dip, şimdi %17 civarında. Şimdi, yazı yazılırken, işlem hacminde ve fiyat hareketinde çok ihtiyaç duyulan bir artış görüldü. 2620 $ fiyat seviyesinde işlem görüyordu.

Hollandalı tüccar ve analist Michael van de Poppe, Youtube podcast’inin son baskısında aşağıdaki ölçümleri vurguladı.

Ethereum’a karşı Bitcoin’i göz önünde bulunduran Poppe, boğa döngüsü hakkındaki iyimserliğini dile getirdi ve şunları ekledi:

Ethereum hala BTC çiftinde konsolide oluyor ve son zirveden bu yana sadece %10 düştü. Bu güzel.

Kaynak: Michael van de Poppe

ETH/USDT’ye bakarak analist şunları ekledi:

Ethereum için tutulması gereken en önemli alan, haftalık zaman dilimindeki tüm bloktur. Herhangi bir potansiyel yükselişe dayanması gerekiyor.

Kaynak: Michael van de Poppe

Ethereum, direnç bölgesini 2.900 dolar civarında kırmak istiyor. Daha yüksek düşükler ve çoklu direnç testleri ile yukarı doğru taşlama. Direnci kırmak sonraki 3.400 dolar.

Kaynak: Michael van de Poppe

Youtube seansı sonunda fiyat tahminlerini verdi.

Fibonacci uzantısını kullanarak toparlanmaya devam edersek, sonraki hedef bölgeler: 6k ve 8.7k yakında.

Başka bir kripto savunucusu, ETH için benzer bir projeksiyona sahipti, ancak daha fazla yükselişi dört gözle bekliyordu.

Kısa vadede ne olursa olsun, #Ethereum bu yıl 10.000$ ve ötesine gidiyor!

Ethereum’un pazar payı, yatırımcıların fiyat düşüşünden faydalanmasıyla Mayıs ayının son haftasında en yüksek noktasına sıçradı. Avrupa’nın en büyük dijital varlık yatırım şirketi CoinShares’in dijital varlık fonu akışları raporuna göre:

Ethereum, son fiyat düzeltmelerinden sonra tüm dijital varlık yatırım fonu ürünlerinde %27 gibi yüksek bir pazar payına ulaştı.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 2.702,25$ civarında alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.