‘Her varlık yöneticisi Bitcoin’i anlamalı’ »Coin Otağ

ShapeShift’i kuran Amerikalı girişimci Erik Voorhees, bugün Bitcoin’den habersiz olan herhangi bir varlık yöneticisinin “zihnini ciddi şekilde kontrol etmesi” gerektiğini söyledi.

Daha sonra bu yorumu yapmak için Twitter’a gitti ve retweetledi. Analitik platformu Messari’nin kurucu ortağı Dan McArdle tarafından paylaşılan veriler, Bitcoin’in son on yılda nasıl her şeyden daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor. Bitcoin, son on yılda% 7,837,884 kazanç elde etti, altın% 32 kar getirdi, S&P 500 ROI ise% 201’e ulaştı.

Resim Kaynağı: Twitter

Voorhees ayrıca 10 yıllık bir süre boyunca Bitcoin’in “diğer tüm yatırımlardan çok daha üstün” olduğuna inandı ve ekledi:

10 yıldan fazla ve 3 heyecan döngüsü, Bitcoin ampirik olarak diğer tüm yatırımlardan ‘büyük ölçüde üstündür’. Sekiz yıl önce bunu anlamadığım için kusura bakmayın… ama bugün bu fenomenden haberi olmayan herhangi bir varlık yöneticisinin zihnini ciddi şekilde kontrol etmesi gerekiyor.

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde Bitcoin, 19.000 $ aralığına yükseldi. Sektördeki pek çok kişi, kurumsal yatırımcıların bu yükselişin arkasındaki neden olduğunu düşünüyor. Genel olarak, Bitcoin bu yıl% 160’ın üzerinde artış gösterdi ve Paul Tudor Jones ve Stanley Druckenmiller gibi birçok yatırımcının yanı sıra fintech devleri Square ve PayPal gibi birçok yatırımcının ilgisini çekti.

Kripto Gemini’nin kurucu ortakları olan Winklevoss ikizleri, Bitcoin’in bir günde 500.000 dolar değerinde olabileceğini bile söyledi. Giderek daha fazla sayıda küresel yatırımcı, BTC’nin enflasyona karşı bir koruma olarak lider kripto para birimini benimsedikçe bugünkü değerinin 25 katını kazanacağını düşünüyor.

Eski JP Morgan emtia yatırımcısı Danny Masters gibi diğer kuruluşlar da Bitcoin hakkında yükseliş açıklamaları yaptı ve CNBC’ye yakında “portföyünüzde Bitcoin olmaması kariyer riski” olacağını söyledi.

Kripto ticaret şirketi Genesis’in CEO’su Michael Moro, 250 halka açık şirketin 2021’in sonuna kadar Bitcoin’e yatırım yapacağını tahmin etti.

Ancak Altın savunucusu Peter Schiff hala ikna olmadı. Son zamanlarda Bitcoin’i bir balon olarak adlandırdı ve bu tür “kabarcıklar patlamaya başladığında” gerçek aptalların “ortaya çıkacağını söyledi.Amerikalı borsacıya göre enflasyon durumunda,” Kurumlar nihayet endişelenmeye başladığında “altına yatırım yapmayı tercih ediyorlar. Bitcoin yerine.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.168.38 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!