GRT Coin Fiyat Analizi »Coin Otağ

Son dönemde adından söz ettiren Grt Coin fiyat analizini sizlerle paylaşıyoruz.

Grt coin, her Altcoin’in yaptığı gibi Bitcoin’in düşüşünden payını aldı. Dün 0,78 $ seviyesine tırmanan Grt Coin, Bitcoin’in hareketi ile% 45 düşüş yaşadı.

Grafik henüz piyasaya oturmamış olsa da, birçok tüccarın odak noktası oldu.

Saatlik Grafikteki destekten dönen Grt Coin, bir kanal içinde hareketini sürdürüyor. Bir sonraki hedefi, grafikte gösterildiği gibi 4. hedef olabilir.

Kırmızı bölgeyi kırmak yeni bir zirveye yol açabilir. Yazma sırasında 0,52 dolardan işlem gören Grt Coin, Üst hedefini deneyerek% 50 kazanabilir. Yatırımcılar da zarar potansiyeline kendilerini hazırlamalı ve kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Burada ifade edilen görüş ve görüşler sadece yazara ve Coinotag’ın görüşlerini yansıtmamaktadır. Her yatırım risk içerir. Karar vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Grafik ne işe yarar?

Geliştiriciler Graph ile blockchain verilerinin nasıl alındığını, indekslendiğini ve sunulduğunu tanımlayan doğrulanabilir alt grafikler oluşturabilirler.

GraphQL kullanılarak hazırlanan “alt grafik” adı verilen API’ler herkes oluşturabilir ve yayınlayabilir. Alt paragraflar, blok zinciri verilerini almak için kullanılır. Şu anda veriler, Ethereum, IPFS ve POA ağlarından Graph ile sorgulanabilir.

Grafik protokolü oluşturucular kimlerdir?

Graph protokolü kurucu ekibinde Ethereum Foundation, OpenZeppelin, Decentraland, Orchid gibi sektör paydaşlarında deneyim kazanmış profesyoneller var.
Yaniv Tal, Brandon Ramirez ve Jannis Pohlmann, Graph proje liderleri olarak öne çıkıyor.

Grafik nedir?

Graph, geliştiricilerin blockchain verilerine verimli bir şekilde erişmesine olanak tanıyan, merkezi olmayan uygulamalar için bir indeksleme protokolüdür.

Bir indeksleme protokolü olarak ortaya konan The Graph, hem merkezi olmayan finansmanı hem de Web3 ekosistemindeki birçok uygulamayı destekleyen Ethereum ve IPFS gibi ağlardaki verileri sorgulamayı amaçlamaktadır. The Graph ile her kullanıcı “alt grafikler” adı verilen açık API’ler oluşturabilir ve yayınlayabilir. Bir ERC-20 belirteci olan GRT belirteci, The Graph Network’ün ekonomik güvenliğini ve sorgulanan verilerin bütünlüğünü sağlamak için kullanılır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!