Finans Uzmanı Sonunda Bitcoin Aldı: “12 Bin Dolara Düşecek Ama Satmayacağım” Dedi!

BitcoinBTC

Bitcoin ve altcoinler birçok ünlü ismin ilgisini çekmeye devam ediyor. Finans gurusu ve CNBC’nin “The Suze Orman Show” sunucusu Suze Orman, PayPal aracılığıyla Bitcoin’e 5.000 $ yatırım yaptığını duyurdu!

Suze Orman 5 bin dolar Bitcoin aldı

NextAdvisor röportajında ​​5.000 dolarlık BTC yatırımını anlatan Orman, bu satın alma için PayPal kullandığını söyledi. Orman, BTC’ye ilk kez doğrudan sahip olduğunu itiraf etti. Orman’ın kriptoya olan olumlu bakış açısı, onu yıllardır kripto para birimleri hakkında olumsuz görüşlere sahip olan Dave Ramsey gibi diğer birçok ünlü finansal danışmandan ayırıyor.

BitcoinBTC

Orman, Bitcoin yatırımından önce kripto para alanına olan ilgisinden ve son yıllarda Bitcoin için aracı olarak kullandığı MicroStrategy hisselerine yaptığı yatırımdan bahsetti. Orman, doğrudan kripto satın almaktan daha kolay olduğunu düşündüğü için MicroStrategy hissesini satın aldığını söyledi. Orman, “Dürüst olmak gerekirse, çoğunlukla Bitcoin almayı gerçekten bilmiyordum. Coinbase beni rahatsız ediyordu. Biraz aldım, sonra biraz sattım. Benim için çok karmaşıktı” dedi.

Anında fiyatlandırma, sorunsuz kripto para birimi alımları, kaldıraçlı işlemler ve 100’lerce altcoin! Tıkla, üye ol, güvenli ticareti yaşa!

Orman ayrıca kripto cüzdanı nasıl oluşturulacağı da dahil olmak üzere kripto satın alma ve tutmanın teknik yönleriyle ilgili hayal kırıklığını dile getirdi. Orman, PayPal’ın kullanıcılara harici bir kripto cüzdanı oluşturmadan kripto satın alma rahatlığını sunduğu için Bitcoin satın almayı kolaylaştırdığını kaydetti. CoinOtag.com’un daha önce bildirdiği gibi PayPal, Ekim 2020’de kripto hizmetini başlatacağını duyurmuştu.

paypal bitcoin

Orman, Bitcoin’in 12-15 bin dolar aralığına düşmesini bekliyor

Finans gurusu ayrıca Çin’deki düzenleyici baskılar ve fidye yazılımı saldırılarındaki artışın yanı sıra artacağını düşündüğü ABD düzenlemeleri nedeniyle BTC hakkındaki endişelerini dile getirdi.

Orman ayrıca oynaklığın beklendiğini ve Bitcoin’in 12.000-15.000 dolara kadar düşebileceğini söyledi. Ayrıca Tesla CEO’su Elon Musk gibi resmi olmayan rakamların kripto piyasalarını “yorumlarla” hareket ettirme gücünden de yakınıyor. Orman, “Tüm bunlara rağmen hala bir Bitcoin hayranıyım. Ne olursa olsun, küçük bir parçasını bile satmayı planlamıyorum.”

Yasal Uyarı: CoinOtag.com’daki makaleler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. CoinOtag.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve CoinOtag.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle CoinOtag.com ve sitedeki yazıların yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular bu makaledeki şirket, varlık veya hizmetle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Finans Uzmanı Sonunda Bitcoin Aldı: “12 Bin Dolara Düşecek Ama Satmayacağım” Dedi! yazı ilk olarak Coin Otağ’da çıktı.