Ethereum, Zcash, Synthetix Ağ Fiyat Analizi: 09 Eylül

Ethereum, basın zamanında 337 dolardan işlem görüyordu ve dün, ETH’nin düşmeye zorlanmadan önce kısa bir süre 351 dolarlık direnci aşmasıyla ortaya çıkan bir yükseliş eğilimi gösterdi. Synthetix Ağı güçlü düşüş baskısıyla karşı karşıya kalırken, Zcash kayda değer bir momentum eksikliği gördü.

İçerik Başlıkları gizle

Ethereum [ETH]

Ethereum, Zcash, Synthetix Ağ Fiyat Analizi: 09 Eylül

Kaynak: TradingView’de ETH / USDT

Ethereum’u 488 $ ‘dan 308 $’ a düşürmek için Fibonacci Retracement aracını kullanarak, bazı önemli geri çekilme seviyeleri ortaya çıkıyor. ETH, 337 $ ‘dan işlem görüyordu ve direnç olarak% 23.6 düzelme seviyesinin üzerindeydi. Aşağıdaki 322 dolarlık fiyat için destek görevi görebilir.

Fiyat her iki seviyeye de yaklaştığında, oluşan fraktallar fiyatın daha sonra nereye gidebileceğinin bir göstergesi olacaktır. Son birkaç kez ETH, direnci test ederek düşüş fraktalını yarattı ve fiyat kısa süre sonra reddedildi.

ETH’nin yarattığı yükseliş farkı vardı, fiyatı daha yüksek düşüşler yaratırken, gösterge daha düşük düşükler oluşturdu. Bu, beyaz trend çizgileriyle vurgulanmaktadır. Bu farklılık, ETH’nin 350 dolarlık bölgeyi bir kez daha test etmesine neden olabilir.

Bu raporda belirtildiği gibi, Ethereum’a yönelik duyarlılık da pek iyimser değil. Bununla birlikte, son dalgalanma göz önüne alındığında, ETH fiyatındaki bir başka artış, varlığa yönelik duyarlılığı büyük ölçüde değiştirebilir.

Zcash [ZEC]

Ethereum, Zcash, Synthetix Ağ Fiyat Analizi: 09 Eylül

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

ZEC 58.78 dolardan işlem görüyordu ve destek seviyesi 56.6 dolarda bulunuyor. Müthiş Osilatör, momentumun yükseliş bölgesinde olduğunu, ancak çok az olduğunu belirtti. Bu, ZEC’in son birkaç işlem seansında her iki yönde de ivme kaybettiğini gösterdi. Tüccarlar, ZEC ile ilgili bir sonraki hareketlerine karar vermeden önce piyasanın destek seviyesinde tepkisini bekliyor olabilir.

Zcash, CoinMarketCap’te 588 milyon dolarlık piyasa değeriyle 30. sırada yer aldı.

Synthetix Ağı [SNX]

Ethereum, Zcash, Synthetix Ağ Fiyat Analizi: 09 Eylül

Kaynak: TradingView’de SNX / USDT

Synthetix, 20 SMA’sında (beyaz) sert direnç buldu. Parabolik SAR da bir satış sinyali verdi ve kısa vadede bir satın alma sinyaline geçmesi olası değil. SNX, herhangi bir geri dönüş belirtisi olmadan birkaç gündür satış baskısı altında.

SNX, 4,1 dolarlık destek seviyesinin üzerinde işlem görüyordu ve 20 SMA ve 50 SMA (sarı) yükseliş direnci olarak hareket edecek. İzlenmesi gereken bir diğer önemli seviye de 5 dolarlık direnç bölgesi.

Synthetix Ağı, 614 milyon dolarlık kilitli toplam değer (TVL) ile DeFiPulse’da 6. sırada yer almaya devam etti.