Ethereum, Zcash, FTX Token Fiyat Analizi: 2 Eylül

Ethereum, güçlü kazançlar kaydetme direncini aşarak güçlü bir ivme gösterdi. Önümüzdeki günlerde yukarı yönlü hedef olarak 510 dolarlık bir sonraki direnç seviyesini görüyordu. FTX Token Yeni zirvelere yükselirken, Zcash son birkaç gün içinde güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi, ancak kısa vadeli desteğe küçük bir dönüş yaşayabilir.

İçerik Başlıkları gizle

Ethereum [ETH]

Ethereum, Zcash, FTX Token Fiyat Analizi: 2 Eylül

Kaynak: TradingView’de ETH / USDT

Ethereum, 407 dolarlık bölgede direnci kırmak için kısa vadeli bir düşüş trendi kırdı. Basın zamanında 472 dolardan işlem görüyordu.

Bir sonraki direnç seviyesi 510 dolar. Aroon Göstergesi güçlü ve sürekli bir yükseliş eğilimi gösterdi.

Ethereum uzun vadede bir yükseliş modeli oluşturdu. Ethereum’un haftada 510 doların üzerinde kapanışı en son Haziran 2018’de gerçekleşti, bu da bu bölgenin üzerinde kapanmanın uzun vadede önemli olacağı anlamına geliyordu.

Zcash [ZEC]

Ethereum, Zcash, FTX Token Fiyat Analizi: 2 Eylül

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Zcash, düşüşü 100 $ ‘dan 72 $’ a çevirerek kazanç kaydetmeye devam etti. Basın zamanında 82 $ ‘dan işlem gören şirket, direnci 80 $’ dan desteğe değiştirmiş gibi görünüyordu.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) + DMI (mavi) ile birlikte 20’nin üzerindeyken güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi.

ZEC, 91 dolarlık bir sonraki dirence yükselmeden önce desteği 80 dolarda yeniden test etmeyi bekleyebilir.

Öte yandan, Zcash’in geliştiricisi ECC, “Zcash’te güvenilir bir kurulum ihtiyacını ortadan kaldıran ECC’nin yinelemeli ispat kompozisyonunun güncellenmiş, daha verimli bir versiyonu” olan “Halo 2” yi piyasaya sürdü.

FTX Jetonları [FTT]

Ethereum, Zcash, FTX Token Fiyat Analizi: 2 Eylül

Kaynak: TradingView’de FTT / USD

FTX Token Fiyatı yükseldikçe, RSI daha düşük artışlar yaptıkça düşüş eğilimi gösterdi. Fiyat, başka bir atış yapmadan önce 4,2 dolarlık bölgede kısa vadeli desteğe geri çekilebilir.

Bununla birlikte, FTT büyük bir alıcı ilgisi görürse bu ayrışma gerçekleşmeyebilir. Böylesine güçlü kazançları kaydeden bir kuruluşun bazen alıcıların FOMO’su olarak teknik analize uyması gerekmez.