Ethereum ve NEM Fiyat Analizi »Coin Otağ

Ethereum, 601,95 $ fiyat seviyesiyle son 120 haftanın en yüksek haftalık kapanışını kaydetti. Kısa vadeli görünüm ve momentum geçtiğimiz birkaç gün boyunca nötr kalırken, ETH boğaları 580 $ ‘lık destekten sekip 620 $’ ı geçmeye çalışabilir. NEM ve FTX Token Geçen ay hareketleri durmadan önce güçlü bir yükseliş trendindeydi. hafta.

Ethereum [ETH]

Ethereum, NEM, FTX Token Fiyat Analizi: 07 Aralık

Kaynak: TradingView’de ETH / USD

580 $ seviyesi, Bulls’un önümüzdeki günlerde fiyatı 620 $ ‘ın üzerine çıkmaya zorlamak için tutmaya çalışacağı bir seviye.

Fiyat, son birkaç gündür 580-600 $ aralığında yatay işlem görüyordu, ancak düşük işlem hacmi ile desteklenen bu fiyat hareketi, ivme kazandığının ve muhtemelen yukarı yönlü bir boğanın göstergesiydi.

620 doların üzerinde bir kapanış, piyasadaki boğalar için harika bir haber olurken, 580 doların altındaki bir kapanış, 550 doların bir destek seviyesi olarak yeniden test edildiğini görebilir.

RSI, nötr momentumu ve 4 saatlik zaman dilimi boyunca var olmayan bir eğilimi vurguladı.

Hayır [XEM]

Ethereum, NEM, FTX Token Fiyat Analizi: 07 Aralık

Kaynak: TradingView’de XEM / USD

NEM istikrarlı bir yükseliş trendindeydi ve Müthiş Osilatör de yükseliş bölgesindeydi. Bununla birlikte, Yukarı doğru momentumun azaldığını ve fiyatın trend çizgisi desteğini yeniden test etmek için bir geri çekilme görebileceğini gösterdi.

XEM için bir direnç seviyesi 0.252 $ ‘dır. Trend çizgisi, Basın zamanında sahip olduğu destek seviyesini korumazsa, 0,2 dolarlık bir destek seviyesi ortaya çıkabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.084.68 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!