Ethereum, Tron, Algor ve Fiyat Analizi: 21 Mart

Ethereum 1.841.9 doların üzerinde reddedildi ve mevcut kanalında öngörülen konsolidasyonla karşı karşıya kaldı. Tron 0,06 dolarlık desteğin altına düşebilir ve daha düşük seviyelerde stabilize edebilir. Son olarak, 1,24 dolar seviyesini yeniden test etmek, ALGO’nun 1,35 dolarlık direnci bir kez daha test ettiğini görebilir.

Ethereum [ETH]

 

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Ethereum, 1.841.9 $ işaretinin üzerinde reddedildi ve fiyat, yazı yazılırken belirli bir aralıkta geri döndü. Dünyanın en büyük altcoin’i için konsolidasyon aşaması devam ederken, boğalar 1.725.9 dolarlık desteğe kaybetme konusunda dikkatli olmalıdır. Yukarıda bahsedilen destek 200-SMA (yeşil) ile çakıştığından, mevcut kanaldaki bir kırılma muhtemelen 1.640 $ seviyesinde bir satışa yol açacaktır.

OBV, fiyat 1.944 $ seviyesinde kapandığı için satıcıların çoğunu gösterdi. MACD, ETH’nin baskı süresi direncinin altına düşmesiyle düşüş eğilimi gösterirken, histogram düşüş momentumunda bir artış kaydetti.

 

Tron [TRX]

 

Tron, yönünü 0.068 $ ‘ın üzerine çıkaran yerel bir yüksek seviyeden değiştirdikten sonra, yazı yazarken 0.06 $ işaretinin hemen üzerinde işlem gördü. RSI aşırı alım bölgesinde zirveye ulaştı, yörüngeyi tersine çevirdi ve boğalar piyasadaki güçlerini korurken 60 civarında dalgalandı. Ancak, MACD düşüş eğilimi, TRX’in baskı süresi desteğini kaybettiğini ve daha düşük yerleştiğini görecek.

Bir sonraki destek notu, istikrar için daha gerçekçi bir hedef sunan 0,057 dolar ve 0,0537 dolardır. 3,5 Milyar Doların üzerindeki ticaret hacimleri, satıcıların kripto para birimini çoktan boşalttığını ve boğaların az direnç göstermesinin önümüzdeki seanslarda bir arıza anlamına gelebileceğini gösterdi.

 

Algorand [ALGO]

 

Algorand, 4 saatlik dönemde sürekli olarak birden fazla direnç seviyesinin üzerine çıktığı için, satıcılar 1,35 $ işaretine adım attı. OBV yükseliş eğilimi gösterdi, ancak endeksteki yükseklere rağmen fiyat güneye doğru ilerlediğinden aynısı reddedildi. Sonraki birkaç seans, ALGO’nun gelişmeye devam edip etmeyeceğini belirleyebilir. Yeniden test ve 1,24 dolarlık direncin üzerinde bir hareket, fiyatın bir kez daha 1,35 dolardan bir sonraki tavana doğru yöneldiğini görecektir.

Boğalar geri dönüş yapamazsa, kripto para biriminin mevcut kanalı arasında bir miktar teselli hareketi beklenebilir. Müthiş Osilatörün Kırmızı çubukları yarım çizginin altına indi ve kısa vadede düşüş trendini destekledi.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Ethereum, Tron, Algorand Fiyat Analizi: 21 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.