Ethereum, Monero, Algo ve Fiyat Analizi: 17 Eylül

Ethereum bir düşüş modeli oluşturdu ve ardından fiyatının düştüğünü gördü. Ancak, yazı yazılırken, bir iyileşme aşamalı olarak sona eriyor ve daha uzun bir süre boyunca yukarı doğru bir modeli onaylıyor olabilir. Monero, Eylül ayı başında oluşan yükselen bir kanalda yukarı doğru hareket etmeye devam ederken, Algorand daha güçlü bir düşüş eğilimi gösterdi.

İçerik Başlıkları gizle

Ethereum [ETH]

Ethereum, Monero, Algor ve Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de ETH / USD

Ethereum, fiyatın 389 $ ‘dan 355 $’ a düştüğünü gören düşüş eğilimi gösteren bir yükseliş eğilimi oluşturdu. Model, onaylandıktan sonra varlığın fiyat hedefini kama tabanına sunuyor. Bu, ETH’nin önümüzdeki günlerde 325 dolara yükseleceğini gösteriyor.

Bununla birlikte, VPVR’nin vurguladığı gibi, 355 $ ve 335 $ seviyelerinde önemli ticaret faaliyeti vardı. Fiyatın artması için güçlü bir destek görevi görmeleri muhtemeldir.

Daha uzun zaman dilimlerinin analizi, Ethereum’un muhtemelen düşüşe hazır olabileceğini gösterdi. Analiz aynı zamanda bir yükseliş devam modelinin olasılığını da vurguladı. 365 doların üzerindeki yukarı doğru bir fiyat kırılması, yükseliş modelini teyit edebilirken, 355 doların üzerindeki düşüş düşüşü teyit edebilir.

Para birimi [XMR]

Ethereum, Monero, Algor ve Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

Monero yükselen kanal içinde hareket etmeye devam etti. OBV, beyaz trend çizgisiyle vurgulanan daha yüksek düşükler yarattı. Bu, alıcı ilgisinin fiyatı yukarı çektiğini gösterdi.

Chaikin Money Flow, alıcıların son birkaç gün içinde XMR piyasasının kontrolünde olduğunu da gösterdi. CMF geçtiğimiz birkaç hafta içinde -0.05’in altına düştüğünde bile, fiyat sabit kaldı ve fazla düşmedi.

Bu, önümüzdeki günlerde XMR için yükseliş durumunu güçlendirdi. XMR’nin direnç seviyesini bir kez daha 97 $ ‘da test etmek için yükselmesi muhtemel.

Algorand [ALGO]

Ethereum, Monero, Algor ve Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

Algorand düşüş baskısı altında çalışmaya devam etti. Son 30 gün için daha düşük seviyeler belirledi ve eğilimi tersine çevirme eğilimi göstermedi.

Yönlü Hareket Endeksi güçlü bir düşüş eğilimi gösterdi. ADX (sarı) 20’nin üzerine çıktı, -DMI (pembe) göstergesinde de yükseldi.