Ethereum Kısa Vadeli Fiyat Analizi: 08 Ağu

Feragatname: Aşağıdaki makale kısa vadeli Ethereum piyasasını ve bunun fiyat üzerindeki etkisini analiz etmeye çalışıyor.

Ethereum Kısa Vadeli İnceleme

Kripto para piyasası geçen hafta dalgalanma patlamalarına tanık oldu. En büyük kripto para birimi Bitcoin yükseldikçe, kalan piyasa da yükseldi, ancak bu eğilim BTC ile küçük sermaye arasındaki korelasyon zayıfladığından büyük kripto para birimleriyle sınırlıydı. Ancak en büyük ikinci kripto olan Ethereum, bağımsız bir yolculuğa çıkar ve Bitcoin ile ilişkisinin zayıfladığını fark eder.

Basın zamanında, Etheruem’in piyasa değeri son birkaç günde daha düşük bir trendle 394 dolardı. Ethereum’un piyasa değeri 44,26 milyar dolarken, 24 saatlik işlem hacmi 11,15 milyar dolar.

Ethereum Kısa Vadeli Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ETH / USD

Günlük ETH grafiğine göre, varlığın düşen fiyatı, azalan bir kanalın parçasını oluşturuyordu. Kanal, Ethereum’un en düşük ve en düşük seviyelerini işaretledi ve bir yükseliş modeliydi. Fiyat trendi kanal boyunca daha da alçalırken, varlık modeli bozulduğunda fiyatta güçlü bir artışa tanık olabilir. Bollinger Bantları yakınsama gösterdiği için piyasadaki oynaklık düşük.

Sinyal hattı, son birkaç saat içinde mum çubuklarının üzerinde hizalandı ve piyasadaki mevcut düşüş baskısını vurguladı. Benzer şekilde, Göreceli Güç Endeksi [RSI] aynı zamanda, alış ve satış baskılarının baskı anında eşit olduğuna dikkat çekerek dengede idi.

1596863562 293 Ethereum kısa vadeli Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ETH / USD

Madeni para aşağı doğru bir baskı ile karşı karşıya kaldığı için, mevcut fiyat Fib Retracement aracı tarafından 394,04 $ ‘dan işaretlenen destek hattında. Madeni para bu noktadan geri sıçrayamazsa ve daha da düşerse, bir sonraki destek 378,33 dolar olacaktır. Piyasa oynaklığı düşük kaldıkça, kripto para kısa süre içinde paternden çıkabilir, ancak yukarı yönlü direnç 415 dolarda.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.