Ethereum incelemesi: kısa vadeli Fiyat Analizi 7 Eylül

Ethereum incelemesi sorumluluk reddi beyanı: Aşağıdaki makalenin bulguları yatırım tavsiyesi olarak alınmamalı ve önümüzdeki 24 saat içinde aynısı gerçekleşmelidir.

5 Eylül’de 307 dolarlık bir değer yakaladıktan sonra, Ethereum’un son 36 saatteki toparlanması güçlü oldu. 6 Eylül 21:00 UTC’de, ETH grafiklerde başka bir düzeltme dönemine girmeden önce 360 ​​$ ‘da yerel bir zirve kaydedildi. Değerlemede daha yüksek bir aralık tutmaya devam eden Ethereum, 38 milyar dolarlık bir piyasa değeri kaydeden kripto para birimi ile 343 dolar değerlendi.

İçerik Başlıkları gizle

Ethereum Yorumu ve ETH 1 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de ETH / USD

Ethereum’un 1 saatlik grafiğinde düşüş baskısı kademeli olarak düşerken, ETH’nin anlık direncinin yazım anında 360 dolar olduğu belirlendi. 5 Eylül’den bu yana güçlü bir yeniden test aralığı olarak hareket eden gücü henüz piyasaya göre ayarlanmadı, ancak hareketini yükselen bir üçgene yazarken olası bir yükselişin göstergesiydi. Bununla birlikte, 350 $ ‘lık küçük dirençte yeniden bir test yapıldı ve kartlarda 337 $’ a olası bir geri çekilme olabilir. Fiyat 330 $ ‘ın altına düşerse, desen geçersiz kılınır.

Yükselen Göreceli Güç Endeksi ile ETH’nin fiyat hareketi arasındaki yükseliş farkı, yükseliş hareketi için bir artıydı, ancak 350 $ ‘lık Üstel Hareketli Ortalama’da güçlü bir genel dirençle birlikte.

Ethereum 30 dakikalık grafik

Ethereum incelemesi: kısa vadeli Fiyat Analizi 7 EylülEthereum incelemesi: kısa vadeli Fiyat Analizi 7 Eylül

Kaynak: Ticaret Görünümünde ETH / USD

Şimdi, kripto para birimi için söz konusu kopuş yükseliş olacaksa, en yakın desteğin altında uzun bir pozisyon için bir giriş tahmin edilebilir. İşlem 336 dolardan açılabilirken, desen reddedilirse 327 dolarda keskin bir stop kaybı devam ediyor.

Direnişin güneyinde başka bir yeniden test olması durumunda, kâr marjı 360 $ ‘da tutulmalıdır. 360 dolarlık işaret, önümüzdeki 24 saat içinde Ethereum tarafından karşılanmalıdır.

Sonuç

Ethereum’un önümüzdeki 24 saat içinde direncini 360 dolarda test etmesi muhtemel.