Ethereum İçin Neden Büyük Bir Pazar Var! »Coin Otağ

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’e “tekil bir şekilde odaklanmış” olmasına rağmen, son röportajda bugün Ethereum hakkındaki görüşünü açıkladı. Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü, en büyük altcoin için “büyük bir pazar” olduğunu belirtti. Tahmin kripto para birimi ağının “sağlam temellere sahip olduğunu ve büyüyeceğini” söyledi.

Aslında, Scaramucci, SkyBridge’in gelecekte Ethereum odaklı bir fona “kesinlikle sahip olabileceğini” söyledi. Yönetici, Ethereum’u kişisel olarak neden sevdiği ile ilgili olarak, Ethereum ve onu çevreleyen teknolojiye dayalı NFT’lere artan ilgiye dikkat çekti. Ekledi:

Ethereum çevresindeki teknoloji, onu yapışkan bir kripto para birimi ve bir değer deposu ve insanların işlem yapabileceği bir şey haline getirecek. Ethereum’u seviyorum… Ethereum konusunda pozitifim.

Ancak “kurumsalcı bir iş” içinde olduğunu ve “kurumsalcı gibi düşündüğünü” ve “ilk adımı” Bitcoin’e odaklanmak olduğunu belirtiyor.

Skybridge Capital, kripto rallisi ile birlikte büyüyen bir Bitcoin fonu kurduktan sonra Scaramucci’nin Bitcoin’e olan ilgisi daha da artmış olabilir. Firma geçen yıl Kasım ve Aralık aylarında Bitcoin’e yaklaşık 310 milyon dolar yatırım yaptı ve fon ilk birkaç haftada 360 milyon dolara çıktı.

Gerçek gizem, kripto para birimine yeni müşteriler getirdiği için, Scaramucci en azından şimdilik Bitcoin’e odaklanmayı tercih ediyor. Dahası, varlığın popülerliği arttıkça, bu fikir 26.000 müşterisini sıfır riskten kriptoya, en az Bitcoin gibi birine taşımasına yardımcı olacak.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 2.135.18 dolar seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!