Ethereum Fiyat Analizi »Coin Otağ

Ethereum için son üç gün acımasızdı. 48 saat boyunca 637 $ ‘lık önceki yüksek seviyesinin üzerinde bir pozisyon yakaladıktan sonra, Varlık güçlü bir şekilde değer kaybetti ve geçen gün kısa bir süre 600 $’ ın altına düştü. Şu anda 610 dolar değerinde olan Ethereum, önceki direnciyle tekrar 637 dolar ile karşı karşıya ve önümüzdeki birkaç gün içinde kırmakta zorlanabilir.

Ethereum 1 günlük grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde ETH / USD

1 günlük grafikte Ethereum, Aralık ayı başlarında düşüş eğilimi kaydetti ancak o zamandan beri 540 dolarlık destekten doğrudan bir dönüş kaydetti. Geri çekilme önemliydi çünkü Ethereum, 637 dolardan önce zirvesini geçerek 2020’nin bir başka en yüksek seviyesini iddia etmeyi başardı.

Desteğin üzerindeki konsolidasyon ralliyi sağlamlaştırdığı için 637 doların üzerine çıktıktan 48 saat sonra son derece olumlu geçti. Ancak, son üç gündür güçlü bir düzeltme oldu. Şu anda, Kasım ortasından beri görüldüğü gibi, Konsolidasyon aralığında, Ethereum’un bu hafta 637 doların üzerine çıkması için biraz çaba sarf etmesi gerekebilir.

Pazar Gerekçesi

Kaynak: Ticaret Görünümünde ETH / USD

İlk olarak, 1 günlük grafikteki EMA şeritleri, değişken bir fiyat hareketinin göstergesidir. Bu nedenle, mevcut fiyat pozisyonu güçlü olmayabilir. Altta yatan destek olarak hareket eden 50 Hareketli Ortalama ile ralli, Uzun vadeli piyasa yapısına göre hala yükselişte.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI şu anda Grafiklerdeki satış baskısı tarafından belirlenir, ancak siz ilerledikçe, son 30 günlük verilere göre Ortalama 50 puandan bir iyileşme olabilir.

Müthiş Osilatör düşüş kontrolü altında kalıyor ancak kırmızı mumlar artık grafikte düşmeye başlıyor.

Sonuç

Anlık fiyatı ile ilgili olarak, Ethereum 637 doların üzerine çıkmak için bir miktar dirençle karşılaşabilir. Direnci kırmak için güçlü bir hacme ihtiyacı var.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 614,45 dolarda.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!