Ethereum Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Ethereum’un fiyatı, son 11 saatte% 16’lık bir artışın ardından, basın anında yükseldi. Yukarıda belirtilen yükseliş dalgası, ipinin sonunda olabilir ve bu nedenle, özellikle ETH çizelgelerdeki genel direnç seviyesini aşamazsa, tersine dönme olasılığı çok yüksekti.

Ethereum 1 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de ETHUSD

Basında, ETH 1.088 dolardan işlem görüyordu ve kripto hala dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi ve önde gelen akıllı sözleşmeler platformudur. ETH, uzun vadeli EMA’nın sunduğu dirence hızla yaklaştığı için konsolidasyonu kaydetmedi. [Blue] fiyat seviyesinde basın zamanı. Buradaki bir başarısızlık, ETH’yi birkaç saat önce geçtiği kısa ve orta uzunlukta EMA’lara doğru itecektir.

Ayrıca, uzun vadede 1.185 $ ‘dan sonra 0.382-Fibonacci seviyesinde başka bir genel direnç vardı.

Bu nedenle, buradan yükselen bir trend, boğalar için zor bir iş olacak, çünkü 1.190 $ ‘a kadar olan baskı süresi arasındaki direnç sıkışıklığını kırmak zorunda kalacak. Bu bölgenin ihlali, ETH’nin boğa rallisine devam etmesine izin verecektir.

Ancak, bu sonuç ETH için olası görünmüyordu, sadece genel direncin varlığı nedeniyle değil, aynı zamanda göstergelerden de, hepsi alıcıların aşırı alım ve aşırı doygunluk seviyesine işaret ediyor.

RSI göstergesi, bir dizi ardışık yüksek zirveyle aşırı alım bölgesine doğru bir hareket kaydetti. Aynı şey Stokastik RSI için de gözlemlendi, aynı şey aşırı alım bölgesinde.

Son olarak, MACD göstergesi yükseliş eğilimi gösteriyor ve yavaş ve hızlı hareket eden ortalamalar arasında genişleyen bir boşluk var. Ancak, MA’lar hala sıfır çizgisinin altındaydı ve fiyat yukarıda belirtilen direnç seviyelerini geçemezse, sıfır çizgisine yaklaşan bir düşüş eğilimi yaşayabilir.

ETH için düşüş sonucu muhtemelen daha yüksek görünüyordu, çünkü daha yükseğe çıkamama, satıcıların fiyatı 1.090 $ ‘dan acil desteğe, 0.5-Fibonacci seviyesine ve kısa vadeli EMA’ya düşürmesine izin verecek. [orange] 1.095 dolardan.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Yukarıda Makalenin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 34.558.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!