Ethereum, Ethereum Classic, Cardano Fiyat Analizi

Bitcoin fiyatta artış kaydettikten sonra, Ethereum, Ethereum Classic ve Cardano altcoinleri aynı şeyi takip etti ve daha geniş pazarla birlikte yükseldi.

Ethereum [ETH]

Kaynak: ETH / USD, TradingView

ETH’nin 4 santimetre grafiği, fiyatların oğlu 4 gündür 575.50 ila 637.46 dolar arasında konsolide oldugunu gösterdi. Basın dünyada, dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Bitcoin ile birlikte oğul 24 saatte yaklaşık% 7 artarak yükseliyordu. Sonlandırılmış, fiyatlar 578,88 dolardan geri döndü ve alıcılar piyasanın kontrolünü yeniden ele geçirdikçe 600 doların üzerinde işlem gördü. Yakın gelecekte fiyatlar yükseliş ivmesini sürdürebilir ve 637.46 $ ‘lık dirence doğru ilerleyebilir.

Müthiş Osilatör, yeşil çubuklar sıfır çizgisine doğru ilerlerken, fiyat hareketine paralel olarak yükseliş momentumunun arttığını belirtti. Chaikin Money Flow, giriş hareketlerinin son fiyat hareketine dönüştüğü ortaya çıktı.

Ethereum Klasik [ETC]

Kaynak: ETC / USD, TradingView

ETC testi 5.05 $ ‘a yükselen bir düşüşün ardından fiyatlar hızla yükseldi ve oğul 52 saat içinde yaklaşık% 15 arttı. Yazım sırasında, kripto para birimi düne göre% 9,5 artışla 5,78 dolardan işlemdu. Kazanç, fiyatların 5,77 $ ‘lık direnç üzerinde kırıldığını gördü. ETC kısa vadeli görünüme yükselişe, çünkü fiyatlar yükselmeye devam edebilir ve sonraki tavanı 6.25 $ ‘da aşabilir.

MACD, hızlı hareket eden hat sinyal hattının üzerine çıkarken yükseliş eğilimi gösterdi.

Bakiye Hacmi, fiyat artışının piyasadaki sağlıklı alıcı tarafından desteklendiğini doğruladı.

Cardano [ADA]

Kaynak: ADA / USD, TradingView

ADA’nın günlük fiyat hareketi, son 24 saatte% 13’ün üzerinde artarak emsallerinden daha yüksekti. Bununla birlikte, Ethereum’a benzer şekilde, ADA’nın fiyatı da Aralık ortasından itibaren konsolidasyon içindeydi. Grafikler, 0.129 $ ‘lık desteğin ay boyunca iki kez test edildiğini, ancak fiyatların hızla hızla tersine döndüğünü gösterdi. ADA, baskı sırasında 0,15 ila 0,16 dolarlık sıkı bir kanaldan işlem görse, fiyatlar birkaç işlem seansında bu kanalın üzerine çıkabilir. Fiyatlar yükselirse, 0.172 $ ‘lık direnç odağa gelebilir.

Göreceli Güç Analizi, satın alma satın alma satın alma satın alma işlemine yöneldi.

Parabolik SAR, mum çubuklarının altındaydı ve kripto ek için yükseliş gösteriyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı yaklaşık 24.922,00 dolarlık seviyelerinde alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!