Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini! | Kırılma Yakın mı? • Madeni Para Otag’ı

Ethereum ve ABD Doları arasındaki ticaret durumu şu anda piyasanın birkaç seansta deneyimlediği menzile bağlı bölgelerin daha düşük bir aralık çizgisinde işlem görüyor. Fiyat yüzde 3.80 indirimle 2.502 dolar civarında.

Ethereum (ETH) Günlük Tablosu

Şu anda düşüş eğiliminde olan bir Japon mum çubuğu, devam eden aşağı yönlü bir hareketi göstermek için piyasada görülebilir. Bugünkü seans, uzun süredir tutulan 3.000 dolar ve 2.500 dolarlık menzile bağlı bölgelerden çıkma eğiliminde görünüyor. 50 günlük SMA göstergesi, destekleyici bir araç olarak 14 günlük SMA trend çizgisinin altındaki alt aralık çizgisine yerleştirilir. Düşüş eğilimi çizgisi, daha küçük SMA’yı kısaca aşağı çekti. Stokastik Osilatörler, aşırı alım bölgesinden 80 ila 40 aralığında güneyi gösteren bir konuma doğru çizgileri geçti.

Yakında Ethereum’da güçlü bir kırılma olacak mı?

Kriptonun değeri düşmenin eşiğinde görünüyor. Stokastik Salınım göstergelerinin okumaları bunu bir şekilde doğruladı ve 40 aralığının üzerinde güneye doğru bir kapanışa işaret etti. Ancak buna bağlı olarak fiyatın daha görünür şekilde ayarlanması zaman alacak gibi görünüyor. 2.500 dolarlık alt aralık çizgisinin altında veya civarında bir düşüş eğilimi, iyi bir satın alma emrinin yolunu açabilir.

Mevcut düşük aralık çizgisinin, ayıların kripto ekonomisinde duruşlarını daha güçlü tutmaları için odak ticaret alanı olması gerektiği yakından gözlemleniyor. Bu seviyeden bir fiyat sıçraması, piyasayı süreçte kaybettiği bazı yüksek değerlerin izini sürmeye sevk edebilir. Ancak ayıların alt aralık çizgisini geçerek fiyatı aşağı çekme şansı var.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 2.479.80 dolar civarında alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgilenen kişilerin veya yazarların görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.