Ethereum, Dogecoin, Maker Fiyat Analizi

Ethereum’un fiyatı, büyük bir düzeltme daha yapılmadan önce yeni bir ATH kaydetmenin eşiğindeydi. O zamandan beri, ETH bir kurtarma yapıyor. Bununla birlikte, genel olarak, son birkaç gün, çoğunlukla ETH, Maker ve hatta Dogecoin’den yana doğru hareketler gördü.

Ethereum [ETH]

Kaynak: ETH / USD, TradingView

Ethereum, piyasanın en büyük altcoin’i olarak konumunu pekiştirdi. Basın zamanında, kripto para 24 saat içinde yüzde 7,9 artış gördükten sonra 1231,2 dolardan işlem görüyordu. 4 saatlik ETH grafiğine göre, madeni para 1.263 $ fiyat seviyesinde bir miktar dirençle karşılaştı. Bununla birlikte, madeni para fiyatta başka bir düşüş görürse, 1.027 $ ‘lık desteğe güvenebilir ve mevcut direnci kırmayı başarırsa, ETH’nin yalnızca 1.391 $’ lık dirence dayanması muhtemeldir.

MACD göstergesi yükseliş eğilimi gördükten sonra umut verici görünüyordu. RSI göstergesi, aşırı alım bölgesine yakın konumlandırılan benzer bir duyguyu tekrarladı. Kısa vadeli duyarlılık artmaya devam ederken RSI göstergesi tarafsız bölgeye dönebilir.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE / USD, TradingView

Dogecoin, kripto ticaretinde 0.0091 $ ile CoinMarketCap’te 33. sırada yer aldı. Son birkaç işlem seansında DOGE, 0,010 $ ‘lık anlık direncini kıramadı. Bunun yerine 0,008 dolarlık fiyat seviyesinin desteğine sahip. Madeni para ayrıca 0,007 $ fiyat aralığında güçlü bir destek gördü.

Madeni paranın teknik göstergeleri MACD göstergesi sinyal çizgisinin üzerinde kalmaya devam ederken, MACD göstergesi yükselişte. EMA Strips, DOGE’nin işlem fiyatının hemen altına yerleştikleri için kripto fiyatı için destek sağlıyordu.

Yapıcı [MKR]

Kaynak: MKR / USD, TradingView

Maker, fiyatının 24 saat içinde yüzde 3’ün üzerinde arttığını gördü. Madeni para, yazı yazılırken 1.580 $ ‘ın üzerinde bir işlem değerine sahipti ve 1903 $’ da dirence doğru ilerliyordu. Madeni para, bir düşüş trendi meydana gelirse 1370 $ ve 1145 $ ‘lık test edilmiş iki desteğe de güvenebilir. Bununla birlikte, madalyonun teknik göstergelerine bakıldığında, MKR’nin grafiklerde yaklaşan bir fiyat düzeltmesine tanık olması muhtemeldi.

Madeni paraya karşı artan duyarlılık kendini tersine çeviriyor gibiydi. MACD göstergesi düşüş eğilimi gösteriyordu ve Stokastik gösterge aşırı alım bölgesinden uzaklaşarak doğrudan aşırı satım bölgesine doğru hareket ediyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 37.159.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!