Ethereum, Cosmos, BAT Fiyat Analizi »Coin Otağ

Kasım ayının çoğunda, Bitcoin en son 2017’de görülen ATH’sine yaklaşırken, kripto piyasası güçlü bir yükseliş ivmesiyle doldu. Ancak, BTC 19.000 $ fiyat seviyesinin üzerindeki konumunu koruyamadı ve mevcut düşüşle birlikte birçok altcoin Grafikler artık kendi fiyat düzeltmelerine dayanıyor.

Ethereum [ETH]

Kaynak: ETH / USD, TradingView

Ethereum’un fiyatı, son 24 saatte yüzde 12,5’lik bir fiyat düşüşüne tanık oldu ve şu anda 510,2 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap’e göre ETH, 24 saatlik işlem hacmi 24 milyar dolar olan 57 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Düşüş anında, ETH desteği 504 dolardan test ediyor ve madeni para daha fazla düşerse, bir sonraki desteğe 480 dolardan gelebilir. Ancak, bir yükseliş eğilimi başlarsa, 532 dolarlık fiyatta önemli bir direnç var. seviyesi.

Bollinger Bantları önemli ölçüde daraldı ve ETH’nin fiyatı için düşük volatilite gösteriyor. Öte yandan, RSI göstergesi artık yavaşça aşırı satım bölgesinden nötr bölgeye doğru hareket ediyor.

Evren [ATOM]

Kaynak: ATOM / USD, TradingView

Cosmos’un fiyatı yüzde 12’ye yakın düştü. Basında Cosmos, 1 milyar doları aşan piyasa değeri ile 5,29 dolardan işlem görüyor. Madeni paranın mevcut işlem fiyatı şu anda 5,14 dolar civarında desteği test ediyor ve 5,4 dolar civarında güçlü bir direnç var.

EMA şeritleri artık madeni paranın mevcut işlem fiyatının üzerine yerleştirildi ve bir yükseliş eğilimi meydana geldiğinde direnç sunması muhtemel. RSI göstergesi aşırı satım bölgesine yakın kalıyor ancak şimdi nötr bölgeye doğru ilerliyor.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: BAT / USD, TradingView

Son birkaç gündeki çoğu altcoinin fiyat hareketine benzer şekilde BAT, başlangıcından bu yana yüzde 15’e yakın bir fiyat düşüşü gördü. Yayın anında, kripto para birimi 0,22 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 213 milyon dolar olarak belirlendi. BAT, 0,212 dolar ve 0,206 dolar civarında iki güçlü destek noktasına sahiptir. Bununla birlikte, Fiyat düzeltmesi BAT için bir yükseliş trendine yol açarsa, 0,230 $ ‘da direnç de var.

Bollinger Bantları, yüksek volatilite döneminin ardından artık daralmaktadır. Bununla birlikte, MACD göstergesi, sinyal çizgisinin MACD çizgisini geçmeye çok yaklaşmasıyla düşüş eğiliminin eşiğinde görünüyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 16.971,95 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!